Joe WrightIV

7,4
2 059 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Joe Wright

To takie rzadkie. Z jego filmów wyziera tak głęboki humanizm, zrozumienie dla człowieka, litość, że
to wprost nie do uwierzenia.

AutorAutor

Tak sadzisz? Ciekawa mysl, ale moglabys ja rozwinac?

AutorAutor

Może aż tak się nie zachwycam, ale też widzę u niego głęboką wrażliwość w pokazywaniu ludzkich wyborów i wyroków losu, podoba mi się sposób narracji i nie przyłączam się do mody na wieszanie psów na Kirze (ma talent do przedstawiania kobiet neurotycznych).
Cenię go też za nowatorstwo - zburzył jedyny obowiązujący kanon w ekranizacji powieści Austen (te prosiaki, błoto, huśtawka na podwórku - cudo)...

AutorAutor

A sam porzucił kobietę miesiąc przed ślubem bez podania przyczyny :P

aga7765

A może uwolnił ją od związku bez perspektyw?

Newerherdow

Tak też może być , tego nie wiemy :) Aż tak się nie wczytywałam, pamiętam tylko jakiś wywiad z Rosamund Pike, która na pytanie o rozstanie mówiła, że do dziś nie wie czemu po rozesłaniu zaproszeń i przygotowaniu całego ślubu Wright nagle, bodajże telefoniczne wszystko odwołał.

AutorAutor

Ja dokładnie to samo odniosłem oglądają Pokutę. Niesamowita ekranizacja.

A to, że porzucił kobietę bez podania przyczyny? Ktoś tu wierzy w plotki (patrz aga7765) :D

Unibet_78

źrodło informacji jak napisałam to wywiad z samą Pike, a nie żadne plotki ;) A Wrighta ubóstwiam, właśnie nadrobiłam "Hannę", oczywiście w kostiumowych Wright jest mistrzem, ale ten film również bardzo dobry.

aga7765

Ja rozumiem to porzucenie kobiety w taki sposób - nie wiadomo, co było nie tak w tym związku.... to są aktorzy, celebryci, tam nigdy nie wiesz co jest prawdą.... także z tym porzucaniem bym nie przesadzał.

Co do filmów J.W. - masz rację, ma niesamowity talent.... ale aż boję się wziąć za Piotrusia Pana....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones