Joel Schumacher

Joel T. Schumacher

6,9
3 423 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Joel Schumacher

Nigdy nie zrozumiem

użytkownik usunięty

jak dobry reżyser jakim jest Joel odpowiedzialny m.in. uwielbiany przeze mnie "Upadek" mógł tak zgwałcić Batmana?

Wiesz, są reżyserzy genialnie czujący jeden gatunek, za to w innym mogą sobie radzić gorzej

Coś mi się wydaje, że nie tylko Batmana zgwałcił. Corey Feldman mówił co nieco o pedofilii w "Fabryce Snów".

Pawuloniasty

tak to jest z gejami ruchją co tylko mogą a w fabryce snów mogę wszystko więc i za dzieci się biorą

Pawuloniasty

Schumacher chwalił się że za życia zaliczył od 10 do 20 tysięcy mężczyzn... obrotny :)

Ten facet, to ciekawy przypadek, bo o ile reżyserce nie można zbyt wiele zarzucić, i o ile Forever broni się wielona innymi rzeczami (np. świetne zdjęcia czy bardziej komiksowa forma) to kolejna część była faktycznie tragedią i kinem familijnym

użytkownik usunięty
ILoveHaribo

Mnie najbardziej dziwi, jakim cudem piosenka "Kisses From Roses" Seala mogła promować film o Batmanie. ;D Ale z drugiej strony to, co zostało pokazane w filmach Schumachera, miało być nawiązaniem do lat 60., kiedy królował głupkowaty (chyba świadomie) serial z Adamem Westem. Teraz się tyle mówi, że te filmy były porażką, ale pod względem komercyjnym poradziły sobie wyśmienicie i myślę, że za to należy się tym produkcjom trochę uznania. Kto wie, może dzieci, które polubiły Schumacherowe batmany zasiliły później widownię bardziej mrocznych odsłon, jak już dorosły?

Piosenka byla Popularna wiec ja dali żeby relakamoeala film.

"Początkowo Tim Burton miał nakręcić film "Batman Forever", podobnie jak dwie poprzednie części cyklu. Jednak studio Warner Bros. nie było do końca zadowolone z wyników finansowych "Powrotu Batmana", uważając ten film za zbyt poważny i mroczny dla ich głównej grupy docelowej - dzieci i młodzieży. Postawiono na dużo "lżejszy" klimat ekranizacji komiksów o Mrocznym Rycerzu i reżyserię trzeciej części powierzono ostatecznie Joelowi Schumacherowi, zaś Burton zasiadł jedynie na stołku producenta"
Dostał wytyczne od studia że film ma być lekki i bardziej przeznaczony dla dzieci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones