John Hurt

John Vincent Hurt

7,9
24 151 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Hurt

Jego Kaligula w "Ja,Klaudiusz" to po prostu rewelacja pod każdym względem. Aż żałowałam,że go zabili;)W sumie niełatwo jest grać jednego z największych psychopatów w historii ludzkości.

Matyldka

Zgadzam się,John był mistrzowski w tej roli,jako Kaligula był w pewien sposób zabawny,ale też budził grozę swoim okrucieństwem i bewzględnością, nie miał litości nawet dla swojej rodziny...

Matyldka

"Wiesz co? Okazało się że nie jestem Mesjaszem, no nogi się pode mną ugięły", kto nie widział ten nie zrozumie.

Matyldka

Niesamowite, że też o tym piszesz! Interesuję się Rzymem, cesarstwem, a moim ulubionym cesarzem jest Kaligula. Dlatego niesamowite było moje zdziwienie i radość, gdy okazało się, że w "Ja, Klaudiusz" gra Hurt i to - mojego ukochanego cesarza...! To zakrawa na cud :)
Swoją drogą - był genialny. Genialny. ...Po prostu genialny. Ta mimika, modulacja głosu, wybuchy złości przeplatane słodkimi uwagami... Po prostu najlepszy przykład na aktorstwo z najwyższej półki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones