John Malkovich

John Gavin Malkovich

8,1
35 697 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Malkovich
Anaissa

Dla mnie chyba już na zawsze jego najbardziej rozpoznawalną kreacją będzie zamachowiec z filmu "Na linii ognia".

Anaissa

Rola upośledzonego Lennie'go w "Myszy i ludzie". W "Imperium Słońca" zagrał również rewelacyjnie, choć film należał do Bale'a.

Anaissa

Zadna.

Anaissa

Con Air-lot skazańców,RED i Transformers 3

Anaissa

być jak john malkovich, Trafne przez poufne, cienie we mgle

Anaissa

Zdecydowanie w Con Air-lot skazańców jako Cyrus ,,Wirus,, Grissom jego rola w tym filmie była genialna on pasuje świetnie do ról typowych psycholi morderców zdecydowanie jego najlepsza rola genialna zresztą cały film jest genialny klasyka kina akcji lat 90.

Anaissa

W Imperium słońca i Red.

karpiok23

Ja tez Red, a teraz jeszcze ciekawe czy dołącze do tego RED@, bo już 26 lipca wchodzi do naszych kin. Warto zobaczyć.

kajastenimi

Oj warto, pewnie będzie jeszcze lepszy od c;zęści pierwszej. John Malkovich w pierwszej części stawiał czoła śmiertelnie groźnym wrogom, a w drugiej znów ratuje świat :)

Anaissa

moim zdaniem w imperium słońca

Anaissa

W "niebezpicznych związkach" ! Mój ulubiony film

Anaissa

Dostrzegłem jego grę aktorską dopiero w filmie RED, przedtem był był dla mnie niewidzialny. Albo przypasowała mu rola świra

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones