John Malkovich

John Gavin Malkovich

8,1
35 697 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Malkovich

We wszystkich rolach gra tak samo. Zrozumiałbym gdyby obsadzano go w drugoplanowych rolach osób niedorozwiniętych umysłowo (ze wglądu na twarz), ale to że jest jednym z bardziej znanych aktorów zadziwia mnie zupełnie.

Pseudoautochton

Ten orangutan jest najseksowniejszym i najlepszym aktorem na świecie, no niech będzie obok Clinta Eastwooda. Takiemu Johnowi to mogłabym nogi myć i wodę wypijać.

bapoza

jesteś wulgarna

Pseudoautochton

A ty niedorozwój.

bapoza

przyganiał kocioł garnkowi

Pseudoautochton

John Malkovich jest rewelacyjnym aktorem , o hipnotyzującym spojrzeniu
przestać wyzywać go od orangutanów

Anda00

widzę że jesteś miłośniczką (miłośnikiem) oryginalnej urody ;)

Pseudoautochton

mężczyzna nie musi być przystojny, jeżeli ma charyzmę
Malkovich taki właśnie jest
to jego spojrzenie , jest niesamowite

Anda00

i co tam jeszcze, dawaj...

Pseudoautochton

"We wszystkich rolach gra tak samo" - w ilu go widziałeś?

PS. Anda00 - popieram w całej rozciągłości :]

vene

w kilkunastu + kilka wywiadów - wszędzie to samo, więc jak tu mówić o grze aktorskiej?

Pseudoautochton

No ja uważam kompletnie inaczej, choćby wymienić Myszy i ludzie, Niebezpieczne związki, Imperium słońca, Być jak Stanley Kubrick, Na linii ognia - każda rola zupełnie różna, wymagająca czego innego i w każdej się świetnie sprawdził, aż podejrzewałam, że widziałeś raptem dwa filmy na krzyż - pieniaczy na filmwebie nie brakuje;)


PS. a może odbiór aktorstwa przesłania Ci ta jego yy małpia uroda?..

vene

Myszy i ludzie muszę zobaczyć

stworzył niezapomniane kreacje w filmach takich jak:
Imperium Słońca , Niebezpieczne związki , Mary Reilly ,


Anda00

kocham grę tego aktora a to co mówisz Pseudoautochton to zwykła prowokacja! Żałuje tylko że nie gra tak wielu głównych ról jak powinien ;/

jakub_gola_filmweb

To nie prowokacja, to mój osąd. Nie pisze że jest złym aktorem, ale dziwią mnie te laury ponieważ nie uważam go za bardzo dobrego aktora. Świetnie grał w "Myszy i ludzie", pasował tam ze względu na fizjonomie i zachowanie, i nie piszę tego ze złośliwością. Stworzył tam wzruszająca postać. Ale w innych rolach to średnio...

Pseudoautochton

Skoro piszesz, że nie jest taki najgorszy jako aktor, a w "Myszach i Ludziach" zagrał śwetnie, to czemu "uraczyłeś" go najniższą z możliwych ocen?! "To, nie prowokacja" tja...

Pink Freud

z prostego powodu aby obniżyć mu ocenę, ma w tej chwili 8,7, a moim zdaniem zasługuje na 6 - 7.

Pseudoautochton

klamiesz kolego jak z nut

moze nie powiem o sobie, ze jestem konserem kinematografii, ale ten aktor naprawde wiele filmow wyciagnal z totalnego dna, gdyby nie on, to mnostwo produkcji nie zostaloby w ogole docenionych

efc_2

kolego na początek polecam ci zajrzenie do słownika i przeczytanie co oznacza słowo "kłamstwo", potem odnieś to do tego co napisałeś

użytkownik usunięty
Pseudoautochton

Ale faktem jest, że pojechałeś po bandzie z tym "orangutanem"...

no troszkę mocno pojechałem z tym orangutanem, ale przyznasz że jego fizjonomia jest bardziej podobna do małp człekokształtnych niż większości ludzi

Pseudoautochton

jesteś kolejną polską zgorzkniałą małpą

tomucho77

zgadzam się tu z opinią tylko niektórych użytkowników, ja powiem tak jest to aktor który ma charyzmę potrafi zagrać każdą postać najczęściej są to filmy w których gra czarny charakter ale mimo wszystko są to dobre filmy i warto je oglądać zgadzam się też również z koleżanką ma on niesamowite spojrzenie i jest niebrzydkim facetem.

Pseudoautochton

Popieram

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones