John PowellI

John James Powell

7,7
4 687 ocen muzyki
powrót do forum osoby John Powell

Mam nadzieję, że zamieni się w statuetkę. Najpiękniejsza muzyka roku :)

ravaell

szacunek dla Pana Powella, szczególnie za muzykę do trylogii Bourne'a i Epoki Lodowcowej ale...
W tym roku statuetka będzie należeć do Incepcji i Hansa Zimmera za wybitną ścieżkę dźwiękową.
Prawdę mówiąc, ja w filmie Jak wytresować smoka nie słyszałem muzyki, ale może to tylko moje sceptyczne wrażenie.

SpectrumMovie

Serio ? Nie wiem jak można nie zwrócić uwagi na Forbidden Friendship albo Test Drive w tym filmie.
Też popieram raveaella Oskar powinien iść do Powella (nawet fajny rym z tego wyszedł ;D).

timcer

cóż, wszystko przyniesie czas... muzyka rzeczywiście świetna, ale ona ma się sprawdzać w filmie... niestety wg mnie w nim nie była w ogóle zauważalna ;|

SpectrumMovie

Z tym to się zgodzić nie mogę, muzyka w filmie oddziaływała niesamowicie, szczególnie liryczne "Romantic Flight". Gdybym ja rozdawał Oscary przyzałbym go Powellowi, ewentualnie Desplatowi. Wątpie, by Akademia nagrodziła Incepcje Zimmera, gdyż już wiele razy pokazała, że Zimmera nie daży zbytnią sympatiom. Zresztą ta muzyka nie była taka wybitna, lecz lepsza ona, aniżeli The Social Network Renzora. Totalne nieporozumienia. Tak więc trzymam kciuki za Powella :)

ravaell

Nie wiem co biorą jurorzy z Akademii,ale brak statuetki dla pana Powella to nieporozumienie ;/ Cóż ,może przy sequelu Smoka będzie miał więcej szczęścia :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones