John TravoltaI

John Joseph Travolta

8,3
38 777 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Travolta

KOCHAM JOHNA

użytkownik usunięty

Kocham Johna Travoltę!
to najlepszy aktor w dziejach ludzkości.
zbieram z nim wycinki z gazet, teksty z internetu, itp.
jestem jego zagorzałą fanką. JOHNY , KOCHAM CIĘ!!!!

brzydki jak noc ale miał świetne biodra swego czasu (najbardziej podobał mi się w roli vincenta vega w pulp fiction)

Faktycznie, świetny aktor, do każdej roli potrafi się świetnie przygotować. Godny podziwu... Moja mama go uiwelbia nieziemsko, a ja razem z nią :) Pozdroofka!!

Preity

john travolta to głupi kretyn.Jest taki brzydki że rzygać mi się chce i nie moge na niego patrzeć ,ble!!

ania_10

Może i nie jest najpiękniejszy , ale jest dobrym aktorem. Ja tam lubie ogladac z nim filmy.

mroofkaa

Kwestia gustu. Moim zdaniem, w młodości był całkiem, całkiem... Komentarza Ani nie będę komentować, bo szkoda słów.

Kathy_Selden

Przepraszam, jestem niewyspana, nie myślę ;) Powinno być oczywiście: "nie będę odpowiadać na post Ani..." Swoją drogą, Ania, skądś ty się urwała, dziewczyno?

Cóż to za bzdury wypisujecie że ktoś ma kogoś zastępować. Brando był jeden De Niro jeden i następcy Nortona też nie będzie. W ogóle to po holere mieli by się zastępować.

Nie znacie się... sami jesteście brzydcy, a John w młodości był piękny!! Uśmiech, taniec, śpiew, powyżej wspomniane biodra!!;]Bossski:*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones