BOŻE, SŁYSZELIŚCIE?.....

.... POWSTAJĄ NOWI PIRACI Z KARAIBÓW.... ALE JUŻ BEZ JOHNNEGO.. TO JUŻ OFICJALNE
JAK DLA MNIE TO DISNEY ROBI SOBIE NIEZŁY STRZAŁ W KOLANO, PIRACI BEZ JACKA SPARROWA TO NIE PIRACI!!

80
  • Ostatni film "Zemsta Salazara" już pogrzebał całą serię. Disney zrobił z tego famlijną papkę bez klimatu a gra aktorska Deepa była odrażająca.

• ciężko sie z Tobą nie zgodzić, jako wielka fanka piratów nigdy bym nie pomyślała że mogą zrobić coś takiego z tą serią :) a postać Sparrowa w tej części to był smiech na sali, nawet w 4 części miał charakter i mimo że część nie była tak dobra jak trylogia to i tak przy piątce jest ona na wage złota.. :) siedząc w kinie byłam zażenowana, nie tyle już nieścisłością fabuły i dennymi żartami bohaterów których kiedys ogladałam z zapartym tchem tylko tym co zrobili z postacią Jacka! przez wszystkie 4 części Jack może i był zwariowaną postacią ale w piątce zrobili z niego totalnego zapijaczonego kretyna który oddaje swój kompas za flaszke?..to nawet do niego nie pasuje.. smutno sie robi kiedy pomyśle że to właśnie piąta część i takie pokazanie postaci Jacka Sparrowa ma zamknąć jego rozdzial na zawsze... oj smutno..
      a teraz że niby chcą zrobić piratów bez Jacka - defakto kluczowej postaci?.. to boli jeszcze bardziej XD jestem zdania że to właśnie Depp ''zrobił'' ten film

• Deppa, nie Deepa :)

• akurat Zemstę Salazara uratował Bardem i była lepszą częścią, niż kilka poprzednich, ale jeśli chcą ciągnąć serię dalej (co powinni odpuścić jakieś 20 filmów temu), to zrezygnowanie ze Sparrowa jest najlepszym krokiem, jaki mogli zrobić - nikt już nie chce oglądać zmęczonego Deppa, który odgrywa po raz 100 Edwarda Nożycorękiego :V

• Cześć Wszystkim :)
    ja jestem ogromnym fanem całej trylogii PzK i szczerze wam powiem ze macie racje co do tej 5 części. Straszną lipę odwalili, już myślałem ze jak Jack odzyska ukochany statek to odzyska swój dawny wigor - bądz co bądz to dlatego tak się zmienił a tu, mimo odzyskania statku ten pozostał tym samym typem. Ni to starym dobrym Jackiem a jakimś pijusem bez ambicji i pomysłu na siebie. Tragedia.

Nie zgodzę się ze Johnny zle zagrał. Ona właśnie świetnie zagrał swoją postać, tylko ze niestety rola tak do końca nie pozwalała mu tego pokazać.

A co do nowyh Piratów... to skąd masz takiego newsa? Skąd masz informacje ze bez Deppa?

• Co do 5 części się zgadzam, ale to dlatego że Johnny nie miał tam swojego wkładu. Ten kto sie interesuje bardziej ten wie, że piraci mieli być jednym, zwykłym filmem o pitarach, ale Johnny dał coś dodatkowego i wyszło super ! A przy 5 części grał typowo ze scenariusza, taka jest moja opinia co do tego. A co do reboota, to mogą robić, ale niech to się nie nazywa Piraci z Karaibów.

• Ja uznaję tylko trzy pierwsze części, reszta to gówno, dzięki genialnemu Deppowi ta marka jest znana i na nim się opiera, więc zamiast go zwalniać powinni po prostu to zakończyć

• Według mnie PzK osiągnęły taki sukces, tylko dzięki Deppowi. Pierwsze trzy części były czymś niesamowitym. Ostatnio zrobiłam sobie maraton całej serii, ale w czwartej części musiałam odpuścić, nie mówiąc już o piątej.
    Depp sam stylizował swoją postać, dzięki czemu wyszło to fenomenalnie, ale uważam, że na trylogii powinno się to zakończyć. Wystarczy spojrzeć w jakich odstępach czasowych zostały stworzone dwie ostatnie części, nic dziwnego, że zaszło wiele zmian. Nie zdziwiłabym również, gdyby sam Depp był zmęczony tą grą.
    Jak w czwartej części jeszcze było znośnie, tak piąta to chyba jakiś żart scenarzystów.
    Było to tak monotonne, że nie dało się wcale oglądać. Jack Sparrow stracił całą swoją charyzmę i jako pijaczyna poddał się że wszystkim, co niegdyś był wręcz niepokonany.
    Produkcja prawdopodobnie liczyła na zarobek w podobnej skali jak wcześniej, dlatego zrobili to na siłę, że sam Depp nie czuł się dobrze w tej postaci, przez co wyszło dno.

Podsumowując, trzy części są niesamowite, ale już przy czwartej jest się zniechęconym.

• Straszne

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: