Jonathan Genêt

8,0
126 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jonathan Genêt
Wilkolak_Autograf

Twarz dobra do grania ćpunów, a jak się zestarzeje to i pijaczków.

Arg

Niekoniecznie. Właśnie przez to, że jest bardzo oryginalną trudno określić do czego pasuje najlepiej. Pijaczków to ja widzę, jako niskich, pulchnych przynajmniej na twarzy i czerwonych. Ale do roli ćpunów pewnie się też by nadawał.

Wilkolak_Autograf

Jego twarz wygląda niezdrowo.

Arg

Załapałem. Pokaż swoją twarz i lekarską licencję

Wilkolak_Autograf

Ja nie jestem osobą publiczną, on tak.

Arg

Jakie to ma znaczenie, jeżeli chcesz być wiarygodny? Nie zmuszam, tylko zachęcam.
Po prostu powiedziałeś jedno i zaraz to samo powtórzyłeś na inny sposób. To już praktycznie spam i jest to męczące. Nic ciekawego nie wniosłeś.

Arg

Bardziej jak twarz psychopaty

Wilkolak_Autograf

Wyglada jak bishonen wyjety z mangi :)

Wilkolak_Autograf

zgodzę się z Twoją opinią.

Właśnie obejrzałem "Kosmos". Pomimo tak wielu dobrych aktorów i postaci w tym filmie, to dopiero rola Jonathana najbardziej mnie intrygowała - również ze strony aktorskiej. Ta mimika, głos, twarz, fryzura. Najbardziej podobały mi się jego monologi zwrócone w stronę obiektywu. W zasadzie gdyby cały film składałby się z takiego monologu, i tak bym go pewnie obejrzał :)

Na pewno będę dalej obserwował karierę Jonathana.

użytkownik usunięty
oyvinddev

Ja też właśnie obejrzałem "Kosmos" i jestem pod wielkim wrażeniem gry tego aktora. Niestety, od "Kosmosu" jego kariera jakoś się nie rozwija, ale jestem pewien, że jeszcze kiedyś o nim usłyszymy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones