Jonathan Togo

Jonathan Frederick Togo

7,2
481 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jonathan Togo

Oglądając CSI Miami zawsze wydawało mi się (oprócz tego, że strasznie mi się podoba), że kogoś mi strasznie
przypomina.
W "ulubionych osobach" na filmwebie mam Jonathana akurat pod Jake'iem Gyllenhaalem i *puf* nagle zdałam
sobie sprawę, że są prawie identyczni.
A może powinnam wymienić szkła w okularach?

HoldenColin

tę zauważyłam że Jonathan jest bardzo podobny do Jakea Gyllenhaala :)

HoldenColin

nie nie powinnaś, albo ja powinnam zacząć nosić okulary xd Jakbym nie wiedziała kim są powiedziałabym że to bracia bliźniacy xd

HoldenColin

w jednym z odcinków CSI była nawet mowa o tym, że Ryan przypomina Jake'a :)

Kasiek_haz

Ta?? W którym, której serii?

<za krótki>

<za krótki>

<za krótki>

<za krótki>

<za krótki>

<za krótki>

<za krótki>

<za krótki>

<za krótki>

Mala_Lady_Punk

niestety nie pamiętam, 4 albo 5 seria
w odcinku chodziło o morderstwo w jakiejś firmie, w której pracownicy mieli swój chat/forum w internecie i tam rozmawiali o sobie wzajemnie pod różnymi nickami
i do tej formy przyszli Ryan i Eric a potem czytali na tym forum, że przyszło dziś dwóch gości, jeden latynos podobny do kogoś tam i drugi, przypominający Jake'a Gyllenhaal'a
pamiętam, że Eric źle przeczytał nazwisko i Ryan go poprawił z dumą :D

Kasiek_haz

hehe dobre oni naprawde są podobni :) ale Ryan jeszcze kogos mi przypomina ale za nic nie moge sobie przypomnieć kogo ;/ ale chyba to nie żaden aktor...:)

Kasiek_haz

a no tak ;)) Pamiętam już xo (niby za krótki ale ja w to nie wierzę!!)

HoldenColin

Tak, trzeba przyznać, że są prawie identyczni ;) A ten odcinek o którym mówicie, był świetny xD

HoldenColin

dokładnie! a myślałam ze tylko ja jestem stuknięta i ze oni są podobni xD a wychodzi na to ze jednak nie xD i ze miałam racje xD każdemu komu pokazywałam ich foty i pytalam czy są podobni, odpowiadali nie, wiec juz przestalam gadac na ten temat xD a gdyby ktos podał dokładny sezon i odcinek gdzie pojawia sie ta scena to bd wdzieczna xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones