Jonathan Togo

Jonathan Frederick Togo

7,2
481 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jonathan Togo

ale on jest śliczny. Nie mogę się napatrzeć jak oglądam CSI :D

tylko zmieńcie to zdjęcie, np. na te http://www.bezsins.ch/Schuelerarbeiten/2005_06/versuch/images/schauspieler/jonat han%20togo.jpg

Kasiek_haz

Muszę sie z Tobą zgodzić.. Na tym zdjęciu wyszedł niekorzystnie! O wieeele lepsze jest to do ktorego podałaś linka... A w CSI jest wrecz boski! Nie chodzi o wygląd chociaz owwszem w pewnym stopniu ale przede wszystkim o jego grę aktorską! Super :)

izka481

hehe nie uwierzysz, ale wczoraj chciałam sobie ustawić taki sam avatar jaki masz teraz :D

mnie uderzyło jak tylko go zobaczyłam :D
i jak piszesz, nie tylko wygląd, ale cała postać Ryana Wolfe'a jest cudowna

pozdrawiam :)

Kasiek_haz

Tak własnie zastanawiałam sie nad zmianą avatara.. Nie miałam pomysłu i jak tlyko zobaczyłam to zdjecie odrazu wiedziałam, że to jest ten :p ;D
Tak, tak.. Ryan Wolf jest cudowny ;);) I nie ma co tu duzo gadac ;)
Podobno ma odejść z CSI, tzn mają go wyrzućić.. Gdzies o tym czytałam.. Ale nie wiem za co i dlaczego bo jedni piszą tak, drudzy jeszcze inaczej.. Może Ty coś o tym wiesz?

Kasiek_haz

to prawda, wywala go ale wroci.to byloby nie mozliwe zeby najpierw speed zginal a teraz ryan mialby odejsc? brakowaloby czegos. co nie?

anna3380

Dokładnie.. Masz rację.. Najpier Speedle teraz Ryan.. To juz nie byłby ten sam serial..Brakowało by i to dużo.. No ale na szczeście Ryan wróci ;) Kamien z serca ;) A mogłabym jeszcze wiedzieć za co go wywalą? I kiedy?

Kasiek_haz

ja dokładnie nie wiem
z tego co zdążyłam się zorientować to Ryan wyleci za hazard (?!) i zostanie w serialu, ale będzie pracował jako reporter. Ale zatęskni za CSI, oni za nim i Horatio pozwoli mu wrócić. Ja oglądam teraz 4 sezon na axn'ie i już tam znowu jest w ekipie.

oj z Ryana nie można zrezygnować :D

Kasiek_haz

Całe szczeście, że wróci ;D Nie wiem co bym zrobiła gdyby tak się nie stało.. Przestałabym oglądać ten serial :p heh..
Oj tak ;D Ryan jest niezastąpiony ;D Nie ma takiego druiego :p I raczej nie będzie :]

izka481

ja chyba też bym przestała oglądać :D

przerzuciłabym się na CSI:NY :D

Kasiek_haz

Oj tak :p Hehe
No ale mamy takie szczęście, ze Ryan zostanie.. A ile w sumie jest sezonów CSI Miami? Bo nie orientuję sie w tych sprawach..

Kasiek_haz

ryan odejdzie dopiero pod koniec 5 serii a wroci podobno w 6

anna3380

To fajnie ;) Tylko szkoda, ze aż tak długo to potrwa :p Mógłby wrócić za kilka np 4 odcinki.. No ale cóż.. :] I tak dobrze, ze w ogole wróci ;D

Kasiek_haz

A Ryan znajdzie jakąs sympatię w CSI? Czy będzie singlem?

izka481

ja wiem, że przez jakiś czas będzie z Eriką, jakąś reporterką, a potem zacznie się umawiać z Natalią Boa Vistą (chyba)

a im on najbardziej pasuje do Calleigh :)

Kasiek_haz

Mmm a jednak :/ hehe :p Nie no trudno się mówi :p Tak właśnie myslałam ze bedzie kogos miał bo ostatni oglądałam filmik na którym szedł z jakąs panienką.. I do konca nie byłam pewna.. A w zyciu prywatnym z kim jest związany?

izka481

tego nie wiem dokładnie, ale czytałam fajną rozmowę na youtubie pod filmikiem o Jonathanie

- Czy on jest gejem?
- Ma tak brzydką dziewczynę, że mógłby być.

ale ja tej dziewczyny nie widziałam :D

Kasiek_haz

http://images.filmmagic.com/images/tnm/10688930.jpg Tutaj jest z dziewczyną.. Nie no hmm piękna to ona nie jest ale wcale nie najgorsza.. Chociaz Jonathana stać na więcej :p Hehe..

izka481

TA JEGO DZIEWCZYNA TO WYGLĄDA JAKBY BYŁA Z 10 LAT OD NIEGO STARSZA!!!! ALE MOŻE SIE NIE ZNAM...

Kasiek_haz

Jego dziewczyna to niejaka Diana Gettinger .. Tzn nie wiem jak jest teraz miedzy nimi czy w ogole są razem ze sobą ale znalazłam ich zdjecia wiec chyba wsyzstko na to wskazuje ze są razem .. Heh

Kasiek_haz

no brzydka. a co do jego postaci to bardziej mi pasuje gdyby z nikim nie byl. osobiscie uwazam ze calleigh powinna byc z ericiem, za natalia nie przepadam a tej reporterki nie znam. a co do tego ze jest gejem to zaprzeczam

anna3380

Nom tez uważam zze powinien byc sam :p Hehe jak najbardziej jestem za tym ;D

izka481

dzieki. wiele by chcialo zeby nie mial dziewczyny(chyba ze my ale to juz inna sprawa)co nie?

anna3380

Hehe dokładnie :p "... chyba ze my.. " to mi sie podoba ^^

izka481

no coz. ja w pewnym sensie mam niedaleko siebie chlopaka ktory przypomina jonathana.

anna3380

co ja napisalam? jesli juz to czytacie to omincie "w pewnym sensie", bo glupio zabrzmialo.

anna3380

MM to fajnie masz ^^

anna3380

CALLEIGH NIE BĘDZIE Z ERICIEM, ONA PRZEZ JAKIŚ CZAS BĘDZIE Z JAKIMŚ NOWYM AGENTEM...NIE PAMIĘTAM JAK SIĘ ON NAZYWA :-). A HORATIO OŻENI SIĘ Z SIOSTRĄ DELCO MARISOL...OH CHYBA SIĘ TROCHE ZAPĘDZIŁAM ;-) MAM NADZIEJĘ, ŻE NIKOMU NIE ZEPSUŁAM PRZYJEMNOŚCI Z OGLĄDANIA...

Kasiek_haz

dziewczyny, nie skazujcie Ryana na samotność :D
taki fajny chłopak sam??
niemożliwe :D
po prostu jeszcze w serialu nie pojawiła się godna dziewczyna :D

czy ja mam wrażenie czy Ryan i Eric nie przepadają za sobą??
wie któraś coś na ten temat? :D

Kasiek_haz

Ogladam wlasnie 4 sezona na AXN i cos wlasnie miedzy nimi bylo nie zaciekawie... ale po tj akcji co Ryan mial gwozdzia w oku (wczorajszy odcinek) i poi tym jak mu Eric pomogl no to lody zaczely topniec...jak cos sie dalej dowiem to napisze...

agnes_39

tez to ogladalam. ale co was naszlo na to ze uwazacie iz on jest gejem. w filmie poprostu sa dobrymi kumplami. a to ze sie poklocili to sie kazdemy zdarza. a co do dziewczyny to sie zgadzam za nie znalazla sie jeszcze go godna.

anna3380

Ja jakos nie miałam takiego wrazenia ze za sobą nie przepadają... Ale byc może..

anna3380

a czy ja powiedzialam ze on jest gajem?? skad ze znowu.... tez sadze ze jeszcze nie znalazl godnej siebie dziewczyny...

Kasiek_haz

Masz rację ;D Jeszcze sie nie pojawiła dziewczyna godna Ryana :p hehe

Kasiek_haz

aha, agnes, dzięki

ja nie uważam, że on jest gejem, tylko taka rozmowa się wywiązała na youtubie i kawałek przytoczyłam

on nie może być gejem
niemożliwe :D

Kasiek_haz

Czemu uważasz ze to nie jest mozliwe? Na tym świecie, w dzisiejszych czasach wszystko jest możliwe.. Nie zebym twierdziła, że jest gejem no ale przeciez mogłoby tak być.. Ale dziękowac Bogu tak nie jest ;)

izka481

uważam, że to niemożliwe, bo świat nie może być aż tak okrutny :D

Kasiek_haz

Oj co prawda to prawda :p Hehe

izka481

ojj i z tym okrutnym swiatem sie z Wami nie zgodze...:( u mnie w miescie jest taki przystojniak.kiedy bym nie szla kolo niego przez miasto gapie sie w niego jak w obrazek.a pare dni temu dowiedzialam sie ze jest gejem..rece zalamalam!! a co do tematu to przeznaje racje...zdjecie jak nie Jego.a on taki slodziutki :)

Kasiek_haz

http://pl.youtube.com/watch?v=LS4ahkWzLbM
na tym filmiku w 2.10 widać dziewczynę Jonathana
nawet ładna :D

Kasiek_haz

zgadzam się w 100% on jest super a zdjęcie jakieś takie nie fajne

Muza_2

RYAN PRZYNAJMNIEJ DO 13 EPIZODU 6 SEZONU Z NIKIM NA POWAŻNIE NIE BĘDZIE, A SZKODA...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones