Jonathan Togo

Jonathan Frederick Togo

7,2
481 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jonathan Togo

najlepiej wygladal w 6 sezonie csi w 7 okropna fryzura a teraz to przydalaby mu sie silownia :)

maniac545

zgadzam sie , ten brzuch jest obleśny i te ulizane włosy...

Anula_3

poprawka w 7 sezonie jeszcze nie tak zle bo w 8 tragedia :/ a taki przystojniak

maniac545

oj przydało by mu sie schudnać bo sie rostył ;( a był taki śliczny ;(

ArabRab

zgadzam się w 100 %. Co mu się stało? Myślałam, że to mi sie tylko tak wydaje:)
W pierwszych odcinkach CSI, w których występował był za chudy. W 8 sezonie za gruby;/ Trudno mi chyba dogodzić :P

W tym 8 sezonie momentami przypomna mi Timothy'ego McGee z Agentów NCIS, nie wiem czemu :)

użytkownik usunięty
maniac545

On jest tak przystojny że nawet mu do twarzy w tych okropnych fryzuracha a to że troszkę przytył nic nie szkodzi

;DD

maniac545

uwielbiam go ; DD jest bardzo przystojny szkoda tylko że występuje w tym jednym serialu :(

madz_iulkaa

No szkoda bo to bardzo fajny aktor a do tego cholernie przystojnyy..!!

maniac545

Owszem w pierwszych odcinkach 8 sezonu wygląda dość okrągło, ale na szczęście pod koniec sezonu wraca do właściwych rozmiarów. W 21 odcinku nawet z powrotem w koszulce występuje ( ta okropna kamizelka tylko przez chwile zawitała w jego garderobie ;))

stella25

dokładnie ...dziewczyny nie narzekajcie, to że na początku 8 sezonu wygląda jak maskotka opon Michelin to prawda, ale pod koniec znowu jest spoko ... tylko te fryzury :P, jakby miał taki fryz jak 6 sezonie to byłabym zachwycona ;]
a ta jego kamizelka nie jest zła ... gorsze są marynarki z niedopiętym dolnym guzikiem, czyżby to prze brzuszek :P

I tak go uwielbiam xD

stella25

Proszę bardzo, chłopak sporo nad sobą pracował i efekty są widoczne na zdjęciu, do którego link znajduje się poniżej ... jak dla mnie, Togo powrócił do formy z 6 sezonu, więc jestem usatysfakcjonowana ;]. A co Wy o tym sądzicie?
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs538.ash1/31523_1427147289222_15489 95636_31054675_6726359_n.jpg

kwieckowska

no nie jesli wrocil do poprzedniej formy to bardzo sie ciesze. jeszcze przyjemniej bedzie sie go ogladac :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones