Jordana Brewster

7,8
16 252 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jordana Brewster

Uderzające niemalże. Oglądając Szybkich i Wściekłych miałam wrażenie, że oglądam jej kopię. A
wy jak sądzicie?

użytkownik usunięty
zapierdalacz3000

Jak jej dojrzalsza wersja. Jest w tym coś.

zapierdalacz3000

Też kobieta więc masz rację i na tym podobieństwo się kończy :)

użytkownik usunięty
zapierdalacz3000

Może rzeczywiście są trochę podobne.

zapierdalacz3000

Miałam dokładnie takie same odczucia, jest w nich duże podobieństwo :)

zapierdalacz3000

A mi właśnie nie przypomina Niny tylko Demi Moore

missnikilove75

taaak! w tym też jest sporo prawdy ;)

zapierdalacz3000

Moim zdaniem Jordana Brewster jest bardziej podobna do Demi Moore niż Niny. Osobiście uważam, że Nina jest podobna do Victorii Justice oraz Alexandry Chando. http://data3.whicdn.com/images/23932276/tumblr_ldgcbnHG3u1qe93z6o1_500_large.jpg

użytkownik usunięty
zapierdalacz3000

A dla mnie ze zdjęcia profilowego jest strasznie podobna do Lily Collins.
Taka Lily za 10 lat :)

zapierdalacz3000

Do Demi Moore tylko i wyłącznie... Nina Dobrev się do Jordany nie umywa.

użytkownik usunięty
zapierdalacz3000

Obie są szczupłe, mają brązowe oczy i ciemne włosy. Na tym podobieństwo się kończy.

Sorry ale ona bardziej do demi moore

użytkownik usunięty
maja9128

Kto bardziej do Demi Moore?

Jordana Brewster jest bardziej do demi moore podobna niz do niny dobrev...ja do niny dobrev nie widze zadnego podobienstwa...a do demi moore... wiele...ksztalt twarzy,podobne zmarszczki mimiczne kiedy sie usmiecha..wlosy i oczy..

użytkownik usunięty
maja9128

No ok, ale ja wyraźnie napisałam, że Jordana Brewster nie jest podobna do Niny Dobrev.

wiem ze nie Ty,ale Pani komentujaca przed toba tak uwazala,a ja nie chcialam mieszac w komentarzach i pod twoim to napisalam :).. masz racje nie sa podobne,laczy je kolor oczu i wlosow, i na tym sie konczy podobienstwo tych pan:)

użytkownik usunięty
maja9128

Właśnie trochę zrobiłaś bałagan wdając się w polemikę nie z tą osobą co trzeba. Osoba, do której był skierowany Twój komentarz być może nigdy go nie zobaczy. Posty będące odpowiedzią jak widać na załączonym obrazku, są publikowane we "wcięciu", właśnie po to, żeby nie było bałaganu

niestety jak kiedys mozna bylo edytowac komentarze przez siebie napisane to teraz nie mozna...i chetnie bym zmienila to.

użytkownik usunięty
maja9128

Rozumiem. Po prostu miałam małe "WTF?" jak przeczytałam Twój post ;)

Przepraszam:)

użytkownik usunięty
maja9128

Nic się nie stało :)

zapierdalacz3000

A dla mnie podobna jest do Nelly Furtado

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones