Joseph CottenI

Joseph Cheshire Cotten

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/45151/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":1606,"rate":7.870485678704857,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":1,"name":"screenwriter","above5p":false,"career":{"name":"scenarzysta"},"ranking":{"name":"Scenariuszy","link":"/person/ajax/roles/45151/1","url":"/ranking/person/screenwriter"},"rating":{"count":15,"rate":7.4,"desc":"ocen","profession":"scenariuszy"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/45151/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":11,"rate":7.818181818181818,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}}]
7,9
1 606 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joseph Cotten
  • Aktor z pewnością utalentowany, co udowodnił grając cynicznego, Bezwzględnego mordercę starszych, bogatych dam u Hitchcocka w „Cieniu wątpliwości”, jak również rozczarowany, zawiedziony, dążący do sprawiedliwości Holly Martins z „Trzeciego człowieka” Wellesa czy ciekawski policjant z „Gasnącego płomienia”. Jakkolwiek nie darze go dużą sympatią i nawet nie wiem, z czego to wynika. Chyba czasem tak jest, ze nie przepada się za konkretnymi osobami, nawet bez żadnego powodu.

• Doe True. Mam tak z Charltonem Hestonem... :-)

• Doe Każdy ma inny gust:) Jeżeli chodzi o mnie to Cotten to jeden z moich ulubionych aktorów

• Doe Trzeci czlowiek nie jest wellesa

• użytkownik usunięty

Doe Ja mam tak z Bogartem ;)