Josh Groban

Joshua Winslow Groban

6,5
488 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Josh Groban

Odkąd pierwszy raz go usłyszałam,słucham do teraz.Ma piękną barwe głosu i jak na tak młody wiek rewelacyjny talent,warunki wokalne!!Josh jest rewelacyjny!

BlueWhite2

TAKTAKTAKTAK!!!!!!! Jego głos jest nieziemsko wprost piękny. Kiedyś ktoś na jednym forum napisał, że "gdyby Barbra Streisand była mężczyzną miałaby głos Josha, a gdyby Groban był kobietą brzmiałby jak Barbra". To całkowita prawda i podpisuję się obiema rękami.

BlueWhite2

ja go pierwszy raz usłyszałem w piosence REMEMBER (soundtrack z Troi skomponowanej przez Jamesa Hornera)

BlueWhite2

Ja pierwszy raz go zobaczyłem i usłyszałem w Ally McBeal :) Początkowo myślałem że to jakiś młody aktorzyna któremu studyjnie podkręcą głos jak Mandarynie by niby fajnie wypadł, a gdy zaśpiewał no to aż szczęka mi opadła ciarki mnie przeszły i choć nie zbyt często to mówię to facet jest FENOMENALNY !!!! Teraz mam jego wszystkie płyty i wszystkie są genialne. Aż szkoda, że w naszym kraju taki artysta jest tak mało znany.

BlueWhite2

ja pierwszy raz usłyszałam go w piosence do "Ekspresu polarnego", a potem w "Remember me" z "Troji". PIękny głos, od teraz zaczynam słuchać wszystkie jego piosenki! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones