Julia RobertsI

Julia Fiona Roberts

8,2
56 028 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julia Roberts

Zaczne od tego że to moja ulubiona aktorka,ona jest poprostu wspaniała,świetnie gra ( praktycznie każdy film z jej udziałem odniósł sukces,jest ozdoba każdego filmu i gwarancja na sukces;] ) rozśmieszają mnie wasze komentarze czy ona jest ładna czy brzydka? Jak by nie bylo,często mozna sie spotkać z takimi opiniami jak '' Co?,co ona tu robi?To że ma ładną buźke to nie wszystko'' hmm jak widać to chyba wszystko!!;/ a przynajmniej dla was!Spekulujecie nad tym czy jest ładna,to bezsensu,każdy ma inny gust i każdy napisze coś innego;] Nie wiadomo czego ludzie chca;/ Raz sa obudzeni że ktoś zajmuje jakieś wysokie miejsce na filmwebie bo ma niby ładna twarz a gra w tasiemcach.Julia gra świetnie to sie doczepiacie wyglądu,myśle ze fakt iż zagrała w tylu wspaniałych filmach rekompensuje wszystko;] Myśle że ważniejsze jest to jak gra a nie jak wygląda,uroda w aktorstwie powinna być na drugim miejscu,powinna być ''przy okazji'' Ja nie twierdze ze ona jest brzydka;] Myśle ze jest ładna,nie najpiękniejsza ale ładna,ma wszystko na miejcu;] Pozatym już chyba nie jedan gazeta napisała o tym że ma piękny usmiech wiec cos chyba w tym jest? Nikt nie zmini zdania po kilku marncyh komentarzach,które czesto napisane są z zazdrości;/ I daj jej 10/10 bez żadnych wątpliwośći! za to że naprawde potrafi grać,to najważniejsze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones