Julia RobertsI

Julia Fiona Roberts

8,2
56 028 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julia Roberts

Moim zdaniem, jest to zdolna aktorka- ma przeciez oskara. Dla mnie jest ideałem kobiecości, chciałabym wygladac tak jak ona.

scarletttttt

To że ma oskara Droga koleżanko nie znaczy, że jest zdolna. W obecnych czasach ta nagroda zeszła niestety bardzo na psy i coraz lepiej zaliczać się jest do tych aktorów którzy jej nie mają (mowa tu o wyjątkach oczywiście).
Ale jeśli kobieta, która wygląda jak młodszy brat Erica jest dla Ciebie ideałem kobiecości, to z całym szacunkiem Ci współczuję i kłaniam się wylewnie.

PS - Jeśli na avatarze jest to twoje zdjęcie, to wyglądasz od niej znacznie lepiej.

Pozdrawiam :)

Sidious_

Tak to jest moje zdjęcie. I nie potrzebuję wspólczucia ani ukłonów. Być może Oscar zszedł na psy, ale chyba nie dostaje się go za nic. Trzeba czymś zabłysnąć.I nie mów mi, że lepiej jak się tej nagrody nie dostanie, bo brzmi to śmiesznie. Może nie jest to aktorka wybitna, ale ja ją lubię, a według mnie jej uśmiech jest powalający.Podoba się wielu facetom, więc chyba coś w tym musi jednak być.... Od czasu gdy zagrała Erin Brocovic(nie wiem czy tak się to pisze) uważam, że ma talent. To jest moje zdanie , a Ty masz własne.





Pozdrawiam:)

scarletttttt

A czy ja gdzieś napomknąłem, że lepiej tej nagrody nie dostać?? Poza tym nie przeszkadza mi to, że ją lubisz. Przeraża mnie natomiast to, że uważasz ją za ideał kobiecości! Zrozumiałbym jeszcze jak taki tekst padłby ze strony brzydkiego niezbyt wymagającego faceta, ale że to pisze dziewczyna?! Powalający uśmiech? - z której strony? Podoba się wielu facetom? - jesteś w dużym błędzie, nawet tu na filmwebie można policzyć tu takich na palcach u jednej ręki,a choćby ja jestem przykładem, że się raczej nie podoba. Czy naprawdę aż tak siebie nisko cenisz? Czy naprawdę aż tak jesteś mało wymagająca?

PS - z tym ideałem to już naprawdę była przesada.

Pzdr.

Sidious_

Człowieku o co Ci chodzi?? To jest mój ideał, a Ty masz pewnie inny. Dlaczego robisz mi wykład na temat kobiecości?? Nie oceniam siebie nisko, po prostu uważam , że Julia jest ładną kobietą.. Zastanawiam się więc jak wyglądasz Ty, pewnie jeteś idealny pod każdym względem;] Gdybym miała o sobie aż tak niskie mniemanie, zapewne nie umiściłabym swojego zdjęcia w avatrze. Sam to sobie oceń jak wyglądam, a nie będziesz mi tu tu teksty pisał:,, Czy naprawdę aż tak siebie nisko cenisz? Czy naprawdę aż tak jesteś mało wymagająca? " :D

PS- Z rozmowy z Tobą możnaby stwierdzić, że Julia złamała Ci kiedyś serce;p( żartuje)
Pozdrowienia

scarletttttt

O co mi chodzi?? Zadałem Ci zwyczajne pytanie, a ty tym czasem zamiast normalnie dyskutować, kłujesz jak osa i zachowujesz się jakbym skrzywdził twoją matkę. Nie robię Ci wykładów na temat kobiecości tylko przeciwstawiam Tobie swój punkt widzenia i próbuje zrozumieć twoje postrzeganie. A mam do tego prawo, w końcu jestem facetem, bo kto inny jak nie facet najobiektywniej oceni wdzięk kobiety? Ale teraz już znam twoje zdanie i wiem, że ona jest dla Ciebie pomnikiem i wogóle nietykalna... a może to jakaś twoja krewna? A poza tym co ma mniemanie do wyglądu? Mało to niebrzydkich dziewczyn ma niską samoocenę?? I dlatego uważam, że jesteś mało wymagająca skoro ideałem dla Ciebie jest dość brzydka kobieta, takie jest moje zdanie i jak dla mnie nie istnieje coś takiego jak ideał. I jeszcze jedno, więcej luzu, nie ma co się tak wściekać bo złość piękności szkodzi ;)

Pozdrawiam i kłaniam się.

Sidious_

Mam propozycję....skończymy tą dyskusję??:D Ona nie jest dla mnie pomnikiem;D i tyle...a jest tyle ciekawych tematów.. Jak już wcześniej pisałam nie mam niskiej samooceny, ale zdaję sobie sprawe, ze są ludzie ładniejsi;p









Pozdrowienia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones