Julia WróblewskaI

Julia Magdalena Wróblewska

6,4
4 070 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julia Wróblewska

Przecież dziewczyny w tym wieku zaczynają nawet dojrzewać, a Julka zachowuje się, według mnie... dziwnie. Widział ją ktoś w "Rozmowach w toku?" Może się stresowała, ale jej zachowanie było przedziwne. Sprawia wrażenie zadufanego w sobie, niedorozwiniętego dzieciaka. Co do jej aktorstwa, no nie wiem... nie jest aż taka tragiczna. Nie jest też bardzo dobra, bo w jej wieku naprawdę dobrzy przyszli aktorzy potrafią wiele więcej dać od siebie. Nie wymagam jednak za wiele ;) więc mnie tam ona w filmach jakoś specjalnie nie drażni. Być może użyłam zbyt ostrych słów, bo to jeszcze dziecko, ale już nie znowu takie młode! Coś jest tutaj nie tak... Poza tym - jedno dziecko w polskim kinie? Ona jest wszędzie. A gdzie szansa dla innych, może bardziej utalentowanych dzieciaków? Cała Polska...

googaify

11 lat? cooo? zatkało mnie. Wygląda na dużo młądszą... a moze tylko obsadzają ją w filmach jako bardzo male dziecko.

googaify

Widziałam rozmowy w toku, dokładnie takie samo wrażenie odniosłam,
szczególnie w zestawieniu z tą drugą dziewczynką, która gra w Niani. A jest
między nimi tylko rok różnicy. Strasznie zadufana w sobie.

DuniaDziuzel

Tak, też myślę, że jest strasznie zadufana w sobie. Wystarczy poczytać wywiady z nią, albo pooglądać, jak się wypowiada. Wydaje jej się, że jest jakąś wielką gwiazdą. Ale to w pewnym stopniu także wina jej rodziców. Kto to widział, żeby takie dziecko miało własną stronę internetową i funclub. Aż strach pomyśleć, co z niej wyrośnie, skoro już teraz się tak zachowuje...

moniquess

Tylko ,że Juka nie uważa się za gwiazdę.Wystarczy zerknąć na nagłówek na Jej stronie żeby się o tym przekonać.Nawet w którymś wywiadzie powiedziała,że nie chce,żeby ją postrzegano jak jakąś gwiazdę.

moniquess

Nie znam tej dziewczynki, a Twój wpis jest sprzed 4 lat. Jednak osoby, które odniosły sukces, z reguły mają z tym jakiś problem. Dorośli /i nie tylko/ wpadają w nałogi, problemy emocjonalne, a cóż dopiero dziecko. Przynajmniej mała ma powód, by być zadufaną w sobie. Znam osoby, które mają sodówkę, i nikt nie wie dlaczego. :)

googaify

W pełni popieram. Też widziałem "Rozmowy w Toku" z nią i muszę stwierdzić, że ona jest... psychiczna. Nie chcę, żeby zabrzmiało to za ostro, ale tak ją postrzegam.

szlap_oksodra

Wiesz co? Byś się wstydził!!!! Jak możesz niewinne dziecko wyzywać od psychicznych!!!! Nie wiem czy wiesz człowieku ale w tym programie Julka była jeszcze dzieckiem i miała prawo zachowywać się tak jak się zachowywała!!!! Bo tak zachowują się dzieci!!! Ty jak byłeś dzieckiem też na pewno się tak zachowywałeś tylko nie chcesz się teraz przyznać!!!Radzę Ci wejść na Jej stronę albo na stronę BlogStar i przekonasz się,że Julka wydoroślała i jest normalną poważną dziewczyną!!!

googaify

A wie ktos, jak nazywal sie ten odcinek "Rozmow w toku"? Bo chetnie bym obejrzala.

cigarettesmoke

,,Mój dzieciak robi karierę,,.Tak sie nazywa ten odcinek ,,Rozmów w toku,,. Julka wypadła tam bardzo dobrze moim zdaniem.

MARRTINO2011

widze ze profil specjalnie zalozony zeby ją bronic ?

googaify

Dzieci dojrzewają w różnym czasie, Nie jest to jej wina. Moim zdaniem to dużu plus ze dojrzewa późno. Nie wiem co masz na myśli mówiąc ,, dziwnie''. Ważne ze jest sobą i nie jest jej winą ze jest jedynym polskim dzieckiem w kinie.

googaify

A tu rozmowa z Pytania na śniadanie z Julką : "http://www.youtube.com/watch?v=mHEirBFITDI" wypada tam naturalnie i bez gwizadorzenia, daje tez przytyk internetowym hejterom:) Chociaż nie sprawia wrażenia 15-latki raczej bliżej jej do 7 latki z "Tylko mnie kochaj" Ale to raczej jej zaleta niż wada. Osobiście ją uwielbiam.

googaify

Znam ją osobiście. Chodziła ze mną do szkoły. Jest niska, drobna. Ale ogólnie miła... nie zachowuje się dziwnie. A dorastanie zaczyna się u każdego w innym wieku.

googaify

Obecnie ma 15 lat. A obecnie w "M jak Miłość" wygląda może na 12-13.

googaify

W wieku 11 lat dziewczynki nie mają jeszcze za przeproszeniem okresu, nie przesadzajmy z tym dojrzewaniem. W Super Expressie albo serialu Trudne sprawy 13-latki uprawiają seks i zachodza w ciążę, ale wydaje mi się, że ta dziewczyna ma prawo jeszcze sie nacieszyć dzieciństwem. Zwłaszcza, że kawałek tego dziecińśtwa jej zabrali przez aktorstwo. Niech się bawi. A urodę ma taką jaką ma, to akurat atut, bo jak będzie mieć 30, będą jej dawać 25 :D. Mnie osobiśćie bardziej przerażają 12-latki, które przebierają się za własne matki, jak siostra Miley Cyrus. :)

Szarobure

O proszę, jaki znawca kobiecej natury. Ja dostałam okres w wieku 11 lat, tak jak mnóstwo moich koleżanek, to jak najbardziej normalne.

googaify

Googaify, jasne, ze normalne, ale jednak większość dziewczynek zaczyna dojrzewać nieco później. Są dziewczyny, które maja peirwszą miesiączkę w wieku lat 16, i to też normalne, ale nie uznałabyś tego za standard, prawda? Jak na razie większość statystyk określa początek okresu dojrzewania na nieco późniejszy okres niz 11 lat. U mnie w szkole jednak większość dziewczynek zaczynała w 7, 8 klasie, ale zdaję sobie sprawę, ze bywa róznie. Dlatego odnoszę się do ksiązek.
Nie musisz ironizować, nie jestem "znawczynią kobiecej natury", i nigdzie się za takową nie podawałam. Owszem, są kraje, gdzie prawie wszystkie 11-latki są już dojrzałe płciowo, a nawet rodzą pierwsze dziecko, ale jednak w Polsce dojrzewanie zaczyna się najczęsciej nieco później. Poza tym 11-letnia dziewczynka nie jest jeszcze kobietą, nawet jeśli miałaby idealny cykl miesiączkowy. To dopiero dziecko, które zaczyna dojrzewać. I niech się trochę nacieszy tym dziecińśtwem.

Chyba zmienię ten awatar, bo ciągle mylą mnie z facetem.... :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones