Justin ChambersI

John W. Chambers

8,1
2 607 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Justin Chambers

podobał mi się pewien odcinek chirudzy .gdy w szpitalu znalazla sie nastolatka jezdzila na wózku inwalidzkim nie pamietam na co byla chora hba miala nadopikunczyc rodziców którz trzymali ja od kloszem.akurat opieke nad nia sprawola ''boski doktor,, dziewczyna rozmawiala z nim otwarcie ze jest za wszesnie zeby umierac nawet nie prezyla swojego pierwszego pocalunku i poprosila o to doktora zeby ja pocalowal zeby wiedziala jak to jest oczywiscie doktor zamierzal ale powiedzial ze ja skrzywdzi calujac ja powiedzial ze jest do niej za stary i ze 1 pocałunek jest to cos wyjatkowego który bedzie pamietac do konca zycia uswiadomil jej ze jeszcze doswiadczy pocałunku z osobo która kocha wtedy bedzie to przyjemniejsze.po prostu ujał mnie ten watek

angelpuma

och ach...
typowe, że niegrzeczni chłopcy nas (przynajmniej większośc) przyciągają. to chyba jest "cos" o czym piszesz.
pzdr;)

Justencja

Taak ;) własnie sobie ogladam od 1 sezonu na komórce ;)) juz jestm na 2 ;PP akurat ten moment ogladałam niedawno ;) takze i mnie ują ten watek był naprawde .. taki szczery i prawdziwy :)

Kama06

mi też bardzo podobał się ten moment w serialu. Alex pokazał się z całkiem innej strony.

angelpuma

A ja uwielbiam scenę z piątego sezonu z tego odcinku w którym jest jego ślub z Izz. Tą w której płakał i rozmawiał z Mery na ławce .. aaachh kocham go ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones