Justin Timberlake

Justin Randall Timberlake

7,4
13 175 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Justin Timberlake

Kazdy kto ogladal kilka filmow z jego udzialem, zgodzi sie ze mna.
Takich ludzi troche juz jest, hmmm. np. Jennifer Lopez jest lepsza aktora niz piosenkarka, Justin naprawde zasluguje na slowa uznania.

hamann666

oj chyba nie...Daleko mu do takiego naprzyklad Jareda Leto, Willa Smitha,Jamiego Foxxa....oj daleko ale niejest najgorszy....

hamann666

Albo Davida Bowie.

Graff_von_Janoloff

Will Smith najlepszy, aczkolwiek nigdy nie słyszałem jego piosenek ^^ mówię tu bardziej o aktorstwie.

hamann666

Justin ma świetne piosenki i jest bardzo utalentowanym tancerzem.W filmach tez gra fajnie, ale brakuje mu trochę do ideału ;/

hamann666

nic dziwnego .. , że Jennifer Lopez jest lepszą aktorką niż piosenkarką
bo ona najpierw była aktorka dopiero później się wzięła do śpiewania !

a co do Justin to jest idealny w każdym calu i wszystko
wychodzi mu cudownie <3
najlepszy z nim film to alpha dog .. genialny ...

Misery_

Moim zdaniem to ze najpierw była aktorka a dopiero pozniej wokalistka niczego nie dowodzi... . Przeciez rózne sa drogi do celu, moze chciala najpierw zeby o niej uslyszano a potem zrealizowała swój cel i zaczeła spiewac..

Jesli chodzi o Justina to bardzo podobał mi sie w Alpha dog w Edisonie raczej nie.. Moze powinien grac złych chlopców a nie ratowac swiat:P Fkat fatem ze chetnie obejrze film z jego udzialem chcoaizby dlatego zeby sprawdzic jak sobie poradził.

Moim zdaniem nie ma nic złego w tym ze pisoenkarz gra w filmach czy aktor spiewa przeciez to sie nie wyklucza, a skoro maja talent do tych rzeczy to dlaczego maja sie ograniczac??

hamann666

śświetny w the love guru ;]
ma poczucie humoru ;))

Roz_Z

Uwielbiam go ^^ Ma wspaniały głos i bosko tańczy, jednak nie jest zbyt dobrym aktorem :( Ale oglądam z nim filmy, żeby sobie na niego popatrzeć <3 xD Co do aktorstwa to Jared jest lepszy, a Will'a Smith'a słyszałam tylko jedną piosenke :P Pzdr ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones