Justin Timberlake

Justin Randall Timberlake

7,4
13 175 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Justin Timberlake

Nie ukrywam, że nigdy nie byłam fanką Justina, ale ostatnio usłyszałam jego piosenkę "Cry Me a River" i bardzo mi się spodobała. Które z jego piosenek moglibyście mi jeszcze polecić?

Maarit

Ja rowniez nigdy nie bylam fanka Justina jednak bardzo mi sie podoba jego najnowsza plytka "Future sex/Love sounds" ktora goraco Ci polecam :D
a z poprzedniej "Justified" moge ci polecic oczywiscie "Cry me a river", "Like i love you", "Rock your body" i "Senorita"
PoZdrOsSs :))

Andzia1988

I oczywiscie nie mozna rowniez zapomniec o piosence "Give it to me" ktora spiewal wraz z Nelly Furtado i Timbaland'em :D:D

Maarit

Rock your body jest super mi sie tez podoba sexyback , my love i Like i love you


Pzdr:)

Maarit

Powtórze część z wyżej wymienionych piosenek, ale po prostu chcę napisać te konkretnie, które chcę Ci polecić ja :) a to wymaga powtórzenia niektorych tytułów.

Z płyty "Justified": Like I love you, Senorita, Let's take a ride, wspomniane przez Ciebie Cry Me A River i wolniejsze Never again

Z "Future sex/ Love sounds": My love, Summer love, Losing my way, What goes around... Comes around i Lovestoned. Ewentualnie jeszcze Futuresex/Lovesound i Sexyback.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones