Justin Timberlake

Justin Randall Timberlake

7,4
13 245 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Justin Timberlake
Rott

Zgadzam się.Jest żałosny.

Piodr

Zalosna to jest twoja wypowiedz, dobry kaktor i bardzo dobry wokalista.

Piodr

Aktor taki sobie chociaż jest setki gorszych a wokalista całkiem niezły. Mało kto ma taką skalę głosu. Taki Bieber może mu czyścić buty. Sam M. Jackson zwrócił na niego uwagę.

Rott

Eeee tam. Jako aktor faktycznie wybitny nie jest, ale jego gra potrafi rozbawić-ma dość plastyczną twarz. Co do tego jakim jest wokalistą to uważam, że wcale nie najgorszym. Ma jakąś taką drażniącą manierę w głosie i sam głos lekko...hmm...dziwny, taki typowo boysbandowski, ale uwielbiam jego piosenkę "Mirror" i teledysk do niej. To jego najlepszy kawałek.

Reasumując, są gorsi piosenkarze, którzy aspirują do bycia aktorami, są też gorsi aktorzy, którzy aspirują do bycia piosenkarzami :)

e_an_ka

Boysbandowski, bo ja wiem, ale w sumie przecież sam Michael Jackson którego Justin próbuje naśladować też zaczynał w boysbandzie :-)

Rahabiel

Justin próbuje naśladować Micheala?! Niby kiedy. Przesłuchałem całą jego dyskografię i nie widzę żadnego podobieństwa do Jacksona! Justin (zwłaszcza w jego najnowszej płycie) wykonuje piosenki soul/r&b, a z całym szcunkiem dla króla, ale on wcale nie miał soulowego głosu!

Jake_W

Wiesz, nie w tym sensie że go całkowicie kopiuje ale pewne rzeczy od niego przejął lub zaadaptował na swoje potrzeby. Naśladuje go gestami i co tu dużo mówić śpiewa zbliżoną skalą głosu szczególnie te wyciągane partie wokalne. Poza tym też wzoruje się na nim w tańcu co sam przecież nie jednokrotnie przyznał.

Rahabiel

Nie wiem kto z nas jest głuchy, ale ja nijak nie mogę sobie skojarzyć falsetu Timberlake'a z głosem Micheala :/

Jake_W

Sam Jackson gdy żył to sugerował, powiedział "Ten młody człowiek mnie naśladuje, ale robi to bardzo dobrze" i był to w ustach Michela komplement nie jakaś zazdrość, a Justin nigdy nie zaprzeczał że Michael jest dla niego wzorem. Ty czepiasz się drobiazgów ale OK niech ci będzie że nie ma między nimi nic wspólnego. Większość twierdzi jednak inaczej. Justin nagrał nawet z innymi wokalistami mi: z F. Williamsem płytę z coverami utworów Michaela.

Rahabiel

Bo kiedyś może naśladował, ale "nowy" Timberlake tego nie robi. Wystarczy przesłuchać The 20/20 Experience ;)

Jake_W

Nowy już ma swój styl bo się wyrobił.

e_an_ka

Nie zgodzę się, że boysbandowski głos, ale jeżeli tak uważasz, to nic dziwnego. W końcu zaczynał karierę wokalisty w boysbandzie!

Rott

Nie jest przecież gorszy od Zaca Efrona czy Orlando Blooma a to zawodowi aktorzy :-)

Rott

nie no, ale przyznać trzeba, że niektóre jego piosenki są spoko :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones