Justin Timberlake

Justin Randall Timberlake

7,4
13 175 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Justin Timberlake

ale zapewne świetn głos i talent muzyczny...oraz całkiem przystojny pan z tego Justina. Mnie osobiscie przypomina Orlando Blooma albo Ryana Phillipe'a wszyscy trzej maja podobny typ urody!! To pewnie dlatego przypadła mi do gustu cała trójka!!:) hiehie

rxa

hey, chciałabym się z toba zgodzić co do podobieństwa JT do dwóch przez Ciebie wymienionych aktorów no ale.............. JT jest tylko jeden :D. Wychowałam się na muzyce *N SYNCA i zawsze uważałam że chłopak ma talent (wczoraj na VH1 był wieczór poswięcony JT i *N SYNCowi, ale za monografię i podpisy (N*SYNC i Justin Timberleake) powinni oberwac). Oby mu sie dobrze zyło z Diaz - babka wygląda na rozsadną tylko, żeby jemu się nie zechciało skakać za bardzo :). A co do aktorstwa - hmmmmmm, nie kazdy piosenkarz jest od razu dobrym aktorem.

Marishka_2

On już sie rozstał z Diaz... jak donoszą najnowcze plotki jest z Johansson tą napuszoną panienką z lat 20 ;/ A Justina uwielbiam jest super i ma boskie piosenki :D xD

rxa

Mi też najbardziej ta trójka się podoba:P no może jeszcze dołączę do tego Johnny'ego Depp'a... Moi BOSCY:*

Gejsza

Johnny to u mnie jest namber łan!!!!:D :D cudo miodo

rxa

Justin do złudzenia przypomina mojego kolegę :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones