Justin Timberlake

Justin Randall Timberlake

7,4
13 139 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Justin Timberlake

że obejrzałem "Wyścig z czasem". Nie obejrzę już żadnego filmu z Justinem,nie wiem po co go angażują w filmy,tylko po to żeby nastolatki bilety do kina kupowały...

gjapmg1

Moim zdaniem Justin powinien zajmować się tylko muzyką, aktorem jest kiepskim:)

Paulaa24

czego uważasz go za kiepskiego? wlasnie chetnie poznam jakas opinie, bo ja tak nie umiem sie poki co ustosunkowac :)

gjapmg1

zdecydowanie się nie zgadzam, jest genialny i szczególnie w "In time"

Gonaa

genialy to troche za "duże słowo"ale ja uważam ,że nie jest źle

użytkownik usunięty
Gonaa

Myślisz tak bo jesteś tą głupiutką nastolatką dla której obsadzają go w filmach.

Dobra rola "The Social Network" nie może być całkowitym przypadkiem, gdy obsadzi się go w odpowiedniej roli, to się chłopak sprawdzi. Może nie ma wielkiego warsztatu, ale do niezobowiązujących ról pasuje doskonale. Proste.

gjapmg1

też jestem takiego samego zdania co Ty. Jestem w szoku , że ma tak wysoka ocenę na filmwebie... ach te nastolatki...

gjapmg1

no jak ty chlopie jeden film obejrzales z nim i juz dajesz osad to troche nie najlepiej swiadczy o tobie, bo to tak jakbys wydal osad nad filmem po 5 minutach jego trwania

black_bastard

nie tylko ja tak twierdzę,jak kochasz justin'a i podoba ci się jego gra aktorska to oglądaj z nim filmy,twoja sprawa

gjapmg1

ja go n ie kocham tylko oceniam obiektywnie i w kilku filmach naprawde dobrze zagral, a ty ocenias zpo jedn ym i w dodaku nienajlepszej roli

black_bastard

no ale ja mu tej roli nie wybrałem,oceniam po jednym filmie bo g w nim widziałem i zniechęcił mnie na tyle by oglądać filmy,w których gra,z resztą to nie jest tylko moje zdanie,że jest kiepskim aktorem,ale również zdanie ludzi,którzy zapewne obejrzeli z nim więcej filmów niż jeden

gjapmg1

A ja obejrzę każdy ;) Nie jestem nastolatką.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones