Justyna Schneider

Justyna Kulig

6,7
465 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Justyna Schneider

Znieniła nazwisko, żeby nie być mylona ze swoją siostrą. No rzeczywiście, są gwiazdami tak światowego formatu, że taka pomyłka byłaby niedopuszczalna!!! Poza małymi szczegółami, że jej siostra jest 100krotnie zdolniejsza i ładniejsza, ma fajniejszą buzie i cycki to różnic nie ma. Mroczki są już bardziej podobni do siebie, a nazwiska żaden nie zmienił :)

prumprumka

Padłam ;-)))

prumprumka

Ale ona wyszła za mąż, czy na serio zmieniła nazwisko z wyżej wymienionego powodu? Bo po przeczytaniu tej wypowiedzi mam już wątpliwości... :)

larwa93

Wyszła za mąż i dlatego ma inne nazwisko .

prumprumka

Justyna jest o wiele ładniejsza od siostry.

prumprumka

- Tak naprawdę obie nazywamy się Kulig. Ale ponieważ nasze imiona brzmią podobnie, to zdecydowałam się na przyjęcie pseudonimu artystycznego, nazwiska naszej prababci Schneider, żebyśmy nie były mylone – przyznała.

Jak się okazało, był to bardzo dobry pomysł. Dzięki temu prawie nikt nie kojarzył jej z osiągnięciami Joanny i niemal anonimowo mogła starać się o kolejne role.

(źródło: http://film.wp.pl/idGallery,14109,idPhoto,385961,title,Na-Wspolnej-Kim-jest-Just yna-Schneider-mlodsza-siostra-Joanny-Kulig,galeria.html)

prumprumka

Nie zgodzę się, Justyna ma znacznie ładniejszą buzię od siostry.

prumprumka

Nie rozumiem. I to właśnie boli Ciebie najbardziej? Że ktoś po prostu chciał iść swoją drogą a nie być porównywalnym do drugiej osoby? Jakby zostawiła nazwisko to pewnie by ciebie bolało to że osiągnęła coś tylko dlatego że o siostrze było głośno. Ma-sa-kra... Jakie to dojrzałe!
Mam również siostrę i wiem że nigdy nie lubiłyśmy być porównywane... Jak mi coś wychodziło to wymagali tego samego od mojej młodszej siostry i odwrotnie.
Uważam że obie dziewczyny są zdolne piękne i przede wszystkim naturalne.
A porównywanie cyt. "Ładniejsze cycki (...)" to już wgl jest poniżej jakiegokolwiek poziomu...

kasiazurus

Poza tym co znaczy "ładniejsze piersi"? Jeden lubi duże, inny wielkie, jeszcze inny średnie, kolejny małe. I dla każdego z nas ładniejsze będą inne :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones