Kang-ho Song

8,3
6 662 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kang-ho Song

Co? Jeszcze nie ma wpisów o Song Kang-ho? No to będę pierwsza, a co mi :P SKH to rewelacyjny aktor. Najbardziej znany jest chyba dzięki Sympathy for Mr. Vengeance gdzie notabene zagrał rewelacyjnie. W The Host też dał nie lada popis. Ale jeżeli chodzi o mnie to najciekawiej zagrał w Memories of Murder - bardzo ciekawy film godny uwagi! Aaaaaaaaa... zapomniałam jeszcze o Joint Security Area! SKH ma same dobre role! Po prostu świetny aktor :D Nie mogę się już doczekać The Good, The Bad and The Weird ^______^

PureNarcotic

Widziałem go w "Panu Zemście", "JSA" oraz "The Host". Trzy zupełnie różne role, każda zagrana rewelacyjnie. Zna się facet na rzeczy ;).

PureNarcotic

Tak! Najlepiej zagral w Memories of Murder! Najlepszy byl wykop z buta w klate drugiego detektywa (Seo), po czym cherlawy leci gdzies w bok kadru do rowu przy szosie! O_o Nie liczac sceny koncowej, zamykajacej film.

Team_Korea

Ten aktor wpierw mnie pozytywnie zaskoczył w The Host a później w Memories of Murder. Oba filmy zresztą genialne!

PureNarcotic

irytująca facjata

GhostFace

rewelacyjny aktor

Void

irytująca facjata

użytkownik usunięty
PureNarcotic

Jeden z moich ulubieńców, rewelacyjny aktor, świetny dobór ról trzeba przyznać. Nic tylko czekać na kolejne filmy z jego udziałem.

PureNarcotic

Też go uwielbiam:) Kang-ho jest fenomenalny

Ertis

Nie ma co dobry gość.

PureNarcotic

Widziałem z nim film "Zagadka zbrodni". Rewelacyjny śledczy kryminał w stylu Zodiaka, tyle że moim zdaniem lepszy. 9/10. Polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones