Karen AllenI

Karen Jane Allen

7,5
5 761 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Karen Allen

Obejrzałem Indiane (w którym zagrała świetnie) i chciałem zobaczyć jakie miała inne osiągnięcia i
która jest w top aktorkach na filmweb i... prawie spadłem z krzesełka...
Dlaczego jej się nie udało, przecież zapowiadała się naprawdę świetnie.
Stracony talent...

Oxzinski

Wiele aktorek grających dziewczyny, kochanki głównych bohaterów filmów przygodowych albo filmów akcji nie zrobiło kariery. Wystarczy wspomnieć np. dziewczyny Bonda, niewiele z nich zrobiło karierę.

Oxzinski

pomysl o tym w ten sposób , jak potoczyla by sie jej kariera gdyby nie odrzucila roli ksierzniczki leii z gwiezdnych wojen . czasami jedna bledna decyzja moze zawazyc na dalszej karierze

parsxzywykutafon

ksiezniczki -sorka za błąd

parsxzywykutafon

Gdyby zagrała Leię wątpie aby pojawiła się w "Indianie...". Carrie Fisher grająca Leię też wielkiej kariery nie zrobiła. Chociaż w latach 80-tych miała swoje 5 minut jako odtwórczyni ról drugoplanowych. Dodam również że Karen także nie od razu odeszła w zapomnienie ;) Wystarczy wspomnieć chociażby role w "Najwyższej Stawce" Alana Parkera, "Gwiezdnym Przybyszu" Johna Carpentera, "Szklanej Menażerii" Paula Newmana no i w "Wigilijnym Show" Richarda Donnera

MikeyS

Carrie miala bodajze jakies klopoty zdrowotne ,malo widzialem z nia filmow .Wczoraj natomiast ogladalem gwiezdnego przybysza na cinemaxie

parsxzywykutafon

Myślę, że raczej nałogi niż choroby.

Oxzinski

rzeczywiście, świetnie się zapowiadała... Einstein też...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones