Kasia Adamik

Katarzyna Adamik

4,9
1 283 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Kasia Adamik

Podobno Kasia Adamik jest zainteresowana reżyserią filmu science-fiction. Przyznam, że trudno mi to sobie wyobrazić. Informacja pochodzi stąd:
http://gpunkt.pl/content/kasia_adamik_chcialabym_nakrecic_film_science_fiction

lehh

Film SF w Polskich warunkach? Jasne. Będzie wtopa straszna mimo, że mamy jednych z najzdolniejszych grafików na świecie, to film SF nie jest do zrealizowania z polskim budżetem.

_illusion_

Słyszałeś kiedyś o Szulkinie?

Adahn

Nie.

_illusion_

To nie masz się czym chwalić.

Adahn

Yyy, a czym ja się chwalę? Coś ci się chyba popierdzieliło.

_illusion_

Nie sprowadzajcie ludzie dyskusji na filmweb'ie do tego poziomu. Jedno nie pomyśli, aby poguglać i znaleźć coś o polskiej Wojnie Światów, a drugie zachowuje się na zasadzie "wiem, ale nie powiem". Szanujcie ludzie i siebie nawzajem i to forum .

KarolZet

Amen.

KarolZet

" drugie zachowuje się na zasadzie "wiem, ale nie powiem" "

Że co? Jesteśmy w internecie, nie mam zamiaru przykładać się do wychowania pokolenia "podaj mi wszystko na tacy bo nie umiem / nie chce mi się używać google". A opowiadanie jednym słowem to zaiste szczyt szacunku dla rozmówcy.

Adahn

Że to, że nie jest to kulturalne zachowanie. Nie ma celu wymianę wiedzy i poglądów (czemu służą fora) tylko dowartościowywanie siebie kosztem kogoś. Moim zdaniem to równie pozbawione szacunku, jak właśnie zdawkowe, krótkie wypowiedzi, do których Pan pije. Dlatego moim skromnym zdaniem obydwoje zawiniliście w kwestii przekroczenia zasad kulturalnej rozmowy, przez co Wasza rozmowa zamieniła się pyskówkę. Nie zasłaniajmy się wadami innych, tylko niwelujmy własne.

A tak a'propos Szulkina to po Twoich wypowiedziach zagóglałem i znalazłem, że to jest reżyser tego świetnego filmu "Wojna światów" ze znakomitym, niestety już świętej pamięci, Wilhelmim. Znalazłem też, że wydali pack z jego najlepszymi filmami, który można kupić za około 100zł. Pamiętając tamten film chyba się zainteresuję.

KarolZet

Miało być oczywiście "Nie ma na celu ...".

KarolZet

Nie przesadzasz troszeczkę? Bez obrazy, ale chyba za bardzo wczułeś się w rolę dobrego szeryfa i robisz to samo, co zarzucasz mi - "dowartościowywanie siebie kosztem kogoś". A jeśli chodzi o filmy Szulkina to najwyżej cenię "O-bi, o-ba: Koniec cywilizacji".

Adahn

Pif, paf ;-). A tak serio to po prostu nie zgadzam się z praktyką odpowiadania na wszystko "google" ;-). A jeśli chodzi o to O-bi o-ba to liczę nadrobić te braki wtedy będę mógł coś więcej napisać.

KarolZet

Sorry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones