Kate MossI

Katherine Ann Moss

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/52459/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":64,"rate":6.6875,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":true,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"/person/ajax/roles/52459/21","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":9,"rate":7,"desc":"ocen","profession":"występów osoby"}}]
6,7
64 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kate Moss
 • Odmienne wasze opinie,ale ja ją podziwiam i szanuję mimo ,że jest ćpunka.Bogu dzięki walczy z nałogiem i rzuciła Pete Doherty'ego, co było dobrym ruchem.Myślę ,iż wygra z nałogami i dalej będzie robiła karierę!Moim zdaniem ma klasę i za to dodaję ją do ulubionych.

 • _Tanya_ Oczywiście, że ma klasę, i w pełni zasłużyła ma miano ikony mody, jest cudowna.

 • _Tanya_ rzucenie Pete'a nie było dobrym ruchem.było najgorszym ruchem jaki mogła zrobić.
  po 1.:straciła styl.Kate zawsze upodania się do swoich facetów,a Hince'a nie da się naśladować,te próby są marne.
  po 2:straciła miłość swojego życia.
  po 3:sprawiła,że Doherty nagrał gównianą płytę "Shotter's Nation"
  po 4:i tak z dragami nie zerwała.
  jest jednak nadal ikoną,ale ja wolę zapamiętać ją taką,jak wtedy,kiedy była z Dohertym.łączyła ich pasja,to było widać.

 • brokenflower słuchaj, chyba sama byłaś naćpana jak to pisałaś.
  Dohetry zrujnował jej karierę. Ten związek był dla niej okropnie wyniszczający. non stop na haju, zero wytchnienia. wtedy odwrócili się od niej wszyscy, bo wszyscy widzieli, że się zatraca. a ten egoistyczny ćpun wciągał ją w to bagno bez opamiętania. Zawsze byłam na Kate, bo szanuję ją i cenię za jej wyjątkową, niespotykaną urodę i zaangażowanie w sprawy które wybiegają poza modeling.
  to nie była miłość jej życia, a zaślepienie spowodowane przez narkotyki, którymi Dohetry nieustannie ją faszerował.
  poza tym kogo to obchodzi jakie płyty nagrywa Dohetry? wszystkie są gówniane i nieszczere, bo muzykę i teksty Pete zawsze pisze będąc naćpanym lub pijanym. Gdzie tu widzisz tę autentyczność którą powinni mieć artyści? łączyła ich pasja? pasją nazywasz niszczenie drugiej osoy? to była miłość? nie, to był egoizm Dohetry'ego. A Kate naiwnie mu wierzyła.

  widzisz, tak się składa, że Kate zerwała z dragami, Hince otwarcie powiedział jej, że ich związek ma szansę jeżeli ona rzuci branie. Rzuciła. teraz zastanów się co jest miłością : wspólne siedzenie w domu i zanieczyszczanie żył heroiną, czy poświęcenie i wsparcie, które Kate miała na początku związku z Jamie'm?

 • hi_sayr nie wiem o niej nic bo mnie ta laska nie obchodzi ale jedno jest pewne: i tak wróci do dragów. gwiazdki zawsze tak postępują.

 • marta2513 https://www.youtube.com/watch?v=fC7PEQnjKl4

 • _Tanya_ https://www.youtube.com/watch?v=AsL2F6mE7hw
  https://www.youtube.com/watch?v=uh3aU63f8U8
  https://www.youtube.com/watch?v=diYAc7gB-0A