Kate Winslet

Kate Elizabeth Winslet

8,6
76 104 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kate Winslet

Widać ze odpuściła! Zanim otrzymała tego Oscara starannie dobierała role i dawała z siebie wszystko. A po „Lektorze”? O ile „Rzeź” i „Mildred Pierce” to jeszcze dobre pozycje tak już „Contagiona” mogła sobie darować. Rozumiem jeden błąd ale potem przyszły role w „Movie 43”, „Niezgodnej”, „Ukrytym pięknie” i romansidle z Idrisem Elbą którego tytułu nie zapamiętałam. Ambitniejsze filmy natomiast okazały się rozczarowaniem („Wonder Wheel”, „Odrobina Chaosu”). Dostała
niby nominacje do Oscara za „Steve’a Jobbsa” ale to nie był poziom Jej najlepszych ról. Chyba jestem w stanie pozytywnie ocenić jedynie Jej występ w „Projektantce”, ale sam film to taka lekka, przyjemna głupotkami. Wolałabym chyba żeby grała w jednym filmie na 5 lat zamiast tych wszystkich gniotów które tylko popsuły Jej renomę.

BabyHouseman

Ale "Długi, wrześniowy weekend" (2013) to Ty szanuj

BabyHouseman

Może Ammonite będzie filmem, gdzie pokaże, że nie odpuściła? Trailery są obiecujące :)

BabyHouseman

co za głupoty piszesz XD w Jobsie była świetna, w Mare z Easttown (zasłużone Emmy) jeszcze lepsza. miała problemy prywatne, rozwiodła się z Mendesem, widać potrzebowała czasu. to jedna z najlepszych aktorek średniego pokolenia i nie ma mowy o żadnym "spadku formy". choć warto też pamiętać, że niestety zbliża się do wieku " niewidzialności" :( mam nadzieję, że nie zniknie z ekranów, bo ją uwielbiam

marlon

Prawie 5 dych na karku, a w Mare wyglądała fenomenalnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones