Kate Winslet

Kate Elizabeth Winslet

8,6
76 570 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kate Winslet

Kate jest najpiękniejszą kobietą na zimie ! ( Wg mnie oczywiście ) .
Jest utalentowaną aktorka , która w swoim zyciu była nominowana 5 razy do Oscara ! To zdjęcie głowne jest booskie ! Gratuluje prowadzącym tą strone świetny wybór ! Mam nadzieje , że jest więcej takich osón , które myśla podobnie jak ja !

Pozdrawiam !

adrian33d

abslolutnie jest prześliczna. piękna cudowa, że ojej ^^' i naprawdę utalentowana. za to mi akurat to zdjecie sie tak srednio podoba. moze dlatego, że mam słabość do niej w rudych włosach. (chociaz i tak njabardziej wymiata w niebiedkich, w "zakochanym bez pamieci" :D )
pozdrawiam.

ja_tu_tylko_sprzatam

jedna z najpięknieszych. A co do taletu to oczywiscie jest świetna!!

adrian33d

Rzeczywiście, jest świetną aktorką, przemiłą kobietą i do tego jest atrakcyjna i naturalna. Uwielbiam jej grę i w ogóle jej osobę.
Kobieta, która w tym chorym światku nie poddała się modzie na rozmiar zero, już przez samo to zasługuje na pomnik. :)

KROPKA

Według mnie: bardzo łądna kobieta, ma w sobie to coś a nie jak np. Lindsay Lohan (dobrze napisałam???) która przez ostanie lata się złachmaniła. Gdy spojrze na zdjęcie Kate czuje to coś, jest to niedoopisana. Gdy spojrze na zdjęcie Lindsay (dobrze napisałam??) nie czuje kompletnie nic, NIC!

KROPKA

Dokładnie jest piękna a ma w sobie cos takuiego, normalnego, naturalnego- nieHollywoodzkiego:)

I tak samo dobrze sprawdza się w roli eleganckiej damy, jak i współczesnej dziewczyny:)

adrian33d

Zgadzam się w 100% jest najlepsza
Kate Winslet to moja ulubiona aktorka

Justynka1995

Niedawno obejrzałam "Rozważną i romantyczną" i muszę przyznać, że Kate zagrała tam rewelacyjnie, jest świetną aktorką.

Lady_From_Burton_World

OMG...to zdjęcie jest w porządku, ale poprzednie było o wiele, wiele lepsze...zmieńcie je...

doomusia

Nie widziałem tamtego zdjęcia, bo ja nowy jestem. Tzn. pewnie nie zauważyłem. No ale ciesze się, że jest na tej stronie tyle sympatyków Kate. Czekam na dalsze wypowiedzi.
Pozdrawiam adrian33d.

adrian33d

W titanicu wyglądała na prawdziwe dojrzałe kobiecisko,moim zdaniem tylko takie kobiety potrafią kręcić innych.

PATOLOGIA458

Kate jest cudowna...Uwielbiam ją.

adrian33d

świetna aktorka i piękna kobieta. jedna z moich ulubionych.

SatineNic

tak na zimie LOL :D

za krótki za krótkiza krótkiza krótkiza krótki

Redgard

Kate jest jedna z niewielu aktorek w Hollywood obdarzoną takim talentem i na dodatek jest śliczna.swietnie sprawdza sie w kostiumowych rolach a kiedy zobaczyłąm ja w ,,zakochany bez pamieci'' stwierdziąłm ze jako wspólczesna dzieczyna równiez ,,wymiata'' albo jako tula w ,,Romance & Cigarettes''

IKnowWhatYouAre

Teraz wygląda bosko...
Jej nowy wygląd zachwyca:D
Zobaczymy co pokarze na Oscarach ;]

adrian33d

popieram wszystkich hehe ;p Kate jest cuudna <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones