Kate Winslet

Kate Elizabeth Winslet

8,6
76 570 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kate Winslet

GRATULACJE Kate Winslet!!!!!!!!!!!!! Kate jest jedną z najbardziej naturalnych i spontanicznych aktorek swego pokolenia. Bardzo się cieszę, że w końcu zdobyła statuetkę:) Rola w ,,Revolutionary road" jest również niesamowita, dlatego z niecierpliwością czekam na marzec, kiedy będzie premiera filmu ,,The reader":)
Jeszcze raz GRATULACJE!

Virginia_2

ja powiem tak
bardzo lubie ta aktorke ale wydaje mi sie ze dostala Oskara za najgorsza swoja role... film mi sie wogole nie podobal...
zagrala ona naprawde w wielu fajnych filmach ale nie w Lektorze...
poprostu beznadzieja

sitka

Sitka! Kocham Cie! Lecisz do ulubionych :*

Virginia_2

dla mnie w RR była o niebo lepsza niż w Lektorze i to za RR powinna dostać oskara :)

Virginia_2

Oscara powinna dostać za wszystkie swoje role :) Uważam, że jest świetną aktorką!! Genialnie odgrywa swoje role.
W Revolutionary Road jest po prostu ... niesamowita. Czekam na premierę The Reader, ale jestem pewna, że skoro Akademia przyznała Kate statuetkę za ten film, to jest świetny film i Kate odegrała należycie swoją rolę

Magda___lena

Właśnie totalnie tego nie rozumiem. RR w ogóle nie został doceniony przez Akademie...Tylko ten Slumdog -.-
Ehh, Oskary stają się komercyjne i boję się, co będzie sie działo z roku na rok..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones