Kate Winslet

Kate Elizabeth Winslet

8,6
76 570 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kate Winslet

W Titanicu goła się pokazała. Jak dla mnie trochę za gruba ale teraz widziałem w gazecie z programem TV jej w miarę aktualne zdjęcie to chyba trochę schudła. Lepiej jej w młodzieżowych ciuchach niż w tych z Titanica. W sumie Kasia jest nawet ładna, tylko te rozwody i wogóle rozbieranie się przed kamerami... jakieś to niesmaczne dla mnie...

djbojo

Tak btw, Kate ma jednego meza od kilku lat, a w zyciu miala calych dwoch mezow xD wiec chyba troche przeginasz. Dla mnie jest przesliczna, uwielbiam sposob, w jaki gra...
:)

Youkali

"w życiu miała całych dwóch mężów" - to i tak sporo jak na warunki Polskiej kultury ;) - taki mały dysonans kulturowy :D.
I to znacznie więcej niż ja kiedykolwiek mógłbym mieć :P (a to z kolej dla tego, że facetem jestem :P )

djbojo

Może nie jest za szczupła, ale na pewno zgrabna i bardzo proporcjonalna, a to najważniejsze. Mnie się jej figura bardzo podoba.
W ogóle uważam, że jest bardzo atrakcyjna i kobieca.

A poza tym - i to jest najistotniejsza kwestia - świetna z niej aktorka!

djbojo

Rozbieranie się przed kamerami, kiedy NAPRAWDĘ wymaga tego rola jest dla Ciebie niesmaczne? To, że "wielkie aktorki" jak Jessica Alba gadają "nie rozbiorę się przed kamerą" to wcale nie oznacza, że są utalentowane. Poza tym jak powiedziała Uma Thurman "Prawie wszystkie sceny gram sama, także te rozbierane. Jeśli aktor nie umie pływać nie powinien grać pływaka. To proste."- ten cytat dotyczy też rozbierania, trzeba mieć odwagę do tego! Rozwody to jej prywatna sprawa, a gruba to ona na pewno nie jest- jako dziewczyna mogę powiedzieć (napisać) że jest bardzo ładna.

Psyche

Dla mnie też jest niesmaczne gdy aktorki się rozbierają przed kamerami. Naprawdę wszystko można opowiedzieć nie pokazując golizny na ekranie.
Kate jest bardzo ładną aktorką i nie jest gruba !! To jakiś obłęd. Jeżeli ktoś nie jest anorektykiem to jest od razu gruby ? Ma piękne kobiece kształty.
Co do rozwodów to jej sprawa, ale szkoda, że aktorzy zwykle tacy wspaniali są tylko w filmach.

A tak wogóle to lubię tą aktorkę.

djbojo

Ona i 'gruba' ? W końcu jakaś normalna kobieta,a nie wieszak. Bardzo dobra aktorka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones