Kate Winslet

Kate Elizabeth Winslet

8,6
76 570 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kate Winslet

Przyzwyczailismy sie do Renee Zellweger jako B. Jones. Moim zdaniem zagrala ok, ale sie nie zachwycam jakos szczegolnie ta rola(rolami)Nie pomaga temu tez fakt, ze Renee nie jest Angielka, a udawanie akcentu jest srednim pomyslem i nie najlepiej jej wychodzi. Szkoda, ze do roli Bridget nie zaangazowano Kate Winslet. Mysle, ze ta historia tylko by na tym zyskala. Kate moim zdaniem idealnie nadawalaby sie do tej roli. No ale coz, jest Renee jest jak jest, ale pomarzyc tak sobie 'wstecznie' ;) mozna.

użytkownik usunięty
elmtree

Masz rację, Kate byłaby lepsza :) Ja też nie zachwycam się Renee.

Ja nic nie mam to aktualnej Bridget Jones, ale zaintrygowałby mnie fakt, że w tej roli mogłaby wystąpić Kate... myślę, że spełniłaby nasze wymagania i zagrała cudownie...tak jak w innych filmach:D pozdrowionka dla fanów Kate:P

szalaputek16

Renee zagrała dobrze,ale nie jakoś tak żeby mnie zachwyciła.....Kate chyab i tak nie przyjęła by roli Bridgiet,bo wydaje mi się,ze ona woli abmitniejsze role.....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones