Katherine Heigl

Katherine Marie Heigl

7,8
16 951 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katherine Heigl
użytkownik usunięty
Sol1987

Absolutnie się z z Tobą zgadzam . Ogólnie uważam Katherine za jedną z najlepszych i najpiękniejszych aktorek , ale moim zdaniem w latach 90. była ładniejsza. W filmie Tata i małolata wyglądała według mnie prześlicznie i dziewczęco, w żadnym innym filmie nie wyglądała według mnie piękniej niż w tym .Ale ogólnie to bardzo fajna i zdolna z niej aktorka .

Bo w latach 90’ była nastolatką a teraz to stuprocentowa kobieta

użytkownik usunięty
patty2_p

Zgadzam się z Panią. Nie miałam nic złego na myśli. Taka kolej rzeczy, wszyscy się starzejemy. Wiadomo że nikt wiecznie nie będzie miał 15 lat.

Chodziło mi po prostu o to ze zgadzam się że, Katherine jako nastolatka była śliczna . Po prostu według mnie była wtedy taka dziewczęca i zachwycająca. Moim zdaniem Katherine jest zdolna aktorka i zawsze była i jest piękna kobieta . Wiadomo że czas nikogo nie oszczędza. Szacunek dla niej ze ,nie robi sobie licznych operacji i nie przypomina karykatury.
Pozdrawiam.

Czyli się zgadzamy

użytkownik usunięty
patty2_p

Dokładnie. Poza tym jak to mówią uroda zawsze w końcu przemija, najważniejsze że Katherine jest zdolna aktorka i gra w fajnych filmach; Jest jedną z moich ulubionych aktorek i ma w sobie coś takiego że, wydaje się że jest ciepła i budzaca sympatię osoba . Bardzo pasuje do komedii romantycznych. Pozdrawiam. ☺

Popieram i pozdrawiam, :):):)

Sol1987

I Liberator podobna do Anny Wendzikowskiej.

Ruben_fw

Chyba od pasa w dół

MartiniKS

dla mnie podobna.

Sol1987

Teraz jest jeszcze piękniejsza. Dojrzałe kobiety zawsze bardziej na plus niż w wieku 20+.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones