Katherine McNamaraI

Katherine Grace McNamara

6,2
4 540 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katherine McNamara

A ja tam ją lubię. Widzę masę negatywnych komentarzy w jej kierunku, ale nie wiem o co wam chodzi. Może nie jest najlepsza, ale się rozkręca. Podoba mi się w roli Clary bardziej niż Lily i nikogo innego nie widziałabym w tej roli.

wytrwala_na_zawsze

Zgadzam się z Tobą!

wytrwala_na_zawsze

... Hm, może chodzi o to że laska gra na poziomie aktorów z seriali typu Szkoła, Trudne sprawy lub też Ukryta prawda? Że jest sztuczna do granic możliwości i cholernie irytująca? Ani film, ani książka nie są do dupy ale zdecydowanie mniejszym złem jest Lily Collins w filmie niż to beztalencie

wytrwala_na_zawsze

Jeśli porównać to jak grała w pierwszych odcinkach, a w tych pod koniec 2 sezonu to nie można nie przyznać, że bardzo się poprawiła.
Ja tam ją lubię, choć w niektórych momentach nadal trochę irytuje, ale myślę, że to to już po części wina scenariusza.

marta_fw_filmweb

Również uważam, że widać poprawe w jej grze aktorskiej. Pod koniec drugiego sezonu mogę pokusić się o stwierdzenie, że jest o wiele lepszą Clary niż Lily Collins.

nova14

Uśmiałam się. Uwielbiam Dary Anioła ale przez nią serialu nie da sie poprostu oglądać jest najbardziej irytującą aktorką jaką do tej pory widziałam. Przetrwałam jeden sezon. Porównania do Lily nawet nie skomentuje :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones