Katheryn Winnick

Katerena Anna Vinitska

8,5
14 676 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katheryn Winnick

Katheryn Winnick jest przepiękną kobietą, a postać, którą gra w "Wikingach" to ideał kobiecości - łączy w sobie ciepło, wierność, dumę, mądrość, archetyp królowej. Aż ciarki mnie przechodzą.
Kiedy słucham o Claire z "House of cards" czy innych "silnych kobietach" zawsze myślę, że żadna jej nie sięga do pięt.

kamilcis

Prawda.

MartiniKS

Potwierdzam:)

kamilcis

Wierność ? Wobec kogo ? :D:D:D daje na lewo i prawo

japej

jak narazie dojechałem do końca 2 sezonu i do momentu zdrady Ragnara nie robiła tego wogóle. Natomiast później musiała się z kimś związać by przetrwać, i nawet wobec tego jak traktował ją ten Jahr zachowała wobec niego wierność.

japej

bo Ragnar ją zostawił, dla paszczura z twarzą konia, vide Aslaug? Dopóki z nią był, była wierna.

Isstred

Aż sobie musiałem wyszukać - faktycznie Aslaug to istny qń.

kamilcis

f.ck yes. Dobrze napisane

kamilcis

Prawda. Lagerta syta jak diabli, a jeszcze w tej fryzurze co ma tak grzywkę wysoko zaczesaną miażdży system.

kamilcis

to Lagertha nie jest niby silną kobietą?

kala89_fw

Problem z czytaniem ze zrozumieniem?

kamilcis

królowa nieźle rozpoczyna sezon 5, a dokładnie początek 2 odcinka "ciepło, wierność, duma" :D

kamilcis

Jest, jak rzekłeś.

kamilcis

W "Miłości ma zamówienie" nie wyglądała zbyt atrakcyjnie. Ale od 2006 roku przeszła parę korekt w tym rhinoplastykę.

kamilcis

Racja!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones