Kazimiera Utrata

7,0
1 203 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kazimiera Utrata

bardzo lubiłam Panią Stanisławę.

kinomanka_13

Ja też. Może i była to komiczna postać, ale za to bardzo sympatyczna. Ciekawe jak ją teraz w serialu uśmiercą. Szkoda aktorki. Co teraz pocznie Jeremiasz?

trancefan1986

też mnie to ciekawi.

kinomanka_13

Oglądam teraz stare odcinki na vod i tak mi smutno... :( Klan już nigdy nie będzie taki sam. Jakoś Ryśka czy Krystynę dało się przeboleć, ale Ciocię Stasię to nawet nie wiem jak to zakończą, serce się kraje. Ale nie wyobrażam sobie innej aktorki w jej miejsce, tu opcja "zmiany twarzy" nie wchodzi w grę, to będzie dyshonor i zakpienie z tej postaci, mam nadzieję, że scenarzyści mają resztki przyzwoitości i zakończą jej wątek godnie, jak na tę postać i aktorkę przystało. Mogą zainspirować się rzeczywistością, że Ciocia Stasia odejdzie nagle i nieoczekiwanie przez wszystkich i tam też autentycznie wszyscy się zmartwią i będą wspominać jej genialne pielmieni i zawsze świeżo zaparzony czaj.

ewej

napisałam że bardzo lubiłam Panią Stanisławę, lubiłam Stasię z tego serialu . Ale Panią Kazimierę bardzo lubiłam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones