Kazimiera Utrata

7,0
1 192 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kazimiera Utrata

nie, no cóż powiedzieć - może pierożki, Jerzy?

Demigod

albo "moze ja ziulek naparze co?!"urwa koszmar

użytkownik usunięty
Barthez_2

Ziółka pisze się przez "ó" głąbie a nie jak ty przez "u'. Lepiej idz do szkoły pajacu .

Polacy tak sie znają na ortografii, że szkoda wogole sie wypowiadać.Barthez ciulu naucz sie czegokolwiek.

Pawuloniasty

w ogole pisze sie osobno barania glowo!!
a tak na marginesie to ten moj blad orotgraficzny wynikajacy z dysortografii (to nie jest zabawne) oddaje kunszt aktorski pani stasi. po prostu dno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!

użytkownik usunięty
Barthez_2

Jak masz dysortografie to idz do lekarza pajacu !

nie uwazasz czlowieku, ze w publicznej dyskusji nie nalezy i jest to niewskazane uzywac slow kolokwialnych wrecz obrazliwych. nie wymagam komunikowania sie na forum poprzez wyszukana polszczyzna (i nie sadze zebys posiadal taka zdolnosc) ale kultura osobista i dobre wychowanie (wyniesione z domu) sa w konwersacji mile wydziane. dlatego tez nazywanie mnie pajacem tylko dlatego ze jestem chory jest obrazliwe i nie przystoji wyksztalconemu czlowiekowui. sqdze ze jestes bardzo zakompleksionym smutnym czlowieczkiem dlatego wybaczam tobie i zyj sobie dalej czerpiac satysfakcje z rekompensowania sobie swoich uchybienm psychicznym i mozliwe ze fizycznych.
co do pani stasi. jako osoba publiczna jest przygotowana na ostra i nie przyjemna krytye.
pozdrawiam wszystkich forumowiczow z wyjatkiem tego kogos.

użytkownik usunięty
Barthez_2

Oskarżasz innych a sam jestes chamem który obraza starszą od ciebie kobiete i obojetnie co ona by nie grała w serialu należy sie jej szacunek choćby z racji jej wieku a nie naśmiewanie sie jak to uczyniłes.
Pozatym nie pyskuj do mnie bo nie wiesz kim jestem a burkasz sie jak uwiązany pies do słupa na środku chodnika,powinien ci ktoś nałożyć kaganiec zanim kogoś ugryziesz.Sam pewnie jestes ciotą ,zakompleksionym słabiakiem który umie sklecić 2 zdania tylko przed monitorem.
I kit z tobą żyj sobie matole i tyle pozdrawiam wszystkich za wyjatkiem tego bździaża !!!!

Aha głąbie "przystoji"pisze sie przez dwa "i" a nie przez "ji" Co za słabiak.

coz... moge powiedziec. jestes agresywny bo jestes smutnym bezsilnym czlowieczkiem...
hehehhehehe buraczek.
jestes dowodem na to jak czlowieka latwo wyprowadzic z rownowagi poprzez wypowiedz na publicznym forum. wychodzi z ciebie twoja zyciowa bezsilnosc. jestes zapewne tzw "karkiem" sadzac po filmach ktore preferujesz.
i nie mysl ze przejelem sie choc troche tym co napisales bo jestes dla mnie nicoscia intelektualna i zapewne masz przyrost masy miesniowej nad szarymi komorkami.
acha i nie oceniaj ludzi przez przez jego chorobe bo czyms takim jest dysortografia.

użytkownik usunięty
Barthez_2

Nie zasłaniaj się dysortografią ,bo gówno mnie i nnych to obchodzi .Napewno ty jestes silniejszy ubliżając ludziom w wieku 74 lat dałeś popis swoich możliwości ,tak ,tak tak trzymaj .Napewno to jest twój poziom ty w starciu z kobietą w wieku twojej babci .
Brawo koleś napewno jestes uwazany za wielkiego człowieka ,mysliciela i znawce wszelakiej ziemskiej materii,powiem ci jedno nie obchodzi mnie twoje istnienie ,bo nawet zdaje sie nie do mnie pisałeś swojego drugiego posta w tym temacie wiec zastanów sie z kim walczysz ,chyba tylko z własną głupotą i pisaniem bzdur w necie bo dotego widocznie sie gówniarzu nadajesz a teraz spływaj na drzewo banany prostować błaźnie.

nie ma co z glupkiem prowadzic pyskowki. dobranoc pantofelku...

użytkownik usunięty
Barthez_2

Widać po twojej tępej wypowiedzi ,że jestes nędznym gówniarzem ale widze ,że się czegoś nauczyłeś ,więc wybaczam ci przygłupie teraz idz zatruwać życie komu innemu.

Idz w pizdu matole !

nie ma co z glupkiem prowadzic pyskowki. dobranoc pantofelku...

użytkownik usunięty
Barthez_2

Widać po twojej tępej wypowiedzi ,że jestes nędznym gówniarzem ale widze ,że się czegoś nauczyłeś ,więc wybaczam ci przygłupie teraz idz zatruwać życie komu innemu.

Idz w pizdu matole !

przeraza mnie twoja agresja, wulgarnosc i brak taktu. oj masz problemy ze soba... wspolczuje tobie jestes nienormalny tak sie unoszac. dobrze ze cie nigdy nie spotkam bo twarz bym tobie polal kwasem i bys bardzo cierpial hehehe i wtedy juz nie byl bys taki szczekacz hehehehe

użytkownik usunięty
Barthez_2

Pisz ,pisz sobie koleś pisz dalej to twoje powołanie pisz dalej .

Pisz ,pisz palancie .

I powiem ci jedno teraz odpisz jeszcze 100 razy a ja zakończę na tym .

Bo nie rozmawiam z gówniarzem !!!

Pisz dalej matole pisz .

And go to a hell sucker .

Suck your father's balls !!!

Przepraszam, że się wtrącę, ale cytat:
'Aha głąbie "przystoji"pisze sie przez dwa "i" a nie przez "ji" Co za słabiak'

Sam nie jesteś lepszy kolego...

masz czlowieku zdrowo nasrane pod sufitem...

Pawuloniasty

w ogole tak sie pisze cielu zasrany! naucz sie pisac po polsku zanim zaczniesz kogos obrazac. typowy polak!

Barthez_2

i pomyslec ze to wszystko przez panią Stasię...;)

McDreamy

Niech im pielmieni na zgodzę nagotuje.

Barthez_2

Bożesz ty mój :P

użytkownik usunięty
Demigod

Przestańcie się czepiać Barthez'a...To już się robi niesmaczne...:/ :/ :/
Jego wina,że ma dysortografię...?! Dla dysortografików, dyslektyków itd. potrzebna jest wyrozumiałość, a nie chamskie pouczanie...Gratuluję Wam wszystkim wielkiej tolerancji i wyrozumiałości, leżącego też kopniecie...?!

Demigod

A jak to sie stało ze jej bohaterka w Klanie sie pojawiła?

Scofield

To było tak ( moja hipoteza, która może być prawdą zważając że ten serial jest zakręcony jak bimber na święta ^^): Władziu uwielbiał ruskie pierogi, lecz ze względu na zaniki pamięci zapomniał że Elżunia umie robić takie, ba nawet z jagodami. W Weebie Władzia zaistniał kolejny, durnowaty pomysł, żeby zadzwonić do Wója Stefana i spytać się czy nie ma przypadkem jakiś kontaktów z fabrykami ruskich pierogów. Wój miał takie kontakty (jakże by nie) i na zajutrz przywiózł mu umowe kupna. Niestety umowa była spisana po Rosyjsku. Jedyne czego się domyślili to cena bo w dolarach była spisana. Następnego dnia wysłali umowe na adres: Astana 666-666 Rebublica Kazachstan. Po 2 tygodniach przyszła ogromna paczka. Władziu otwiera a tu hyc! wyskakuje Ciocia Stasia. Dopiero potem okazało się że umowa dotyczyła najmu radzieckiego obywatela, który zajął 1 miejsce w robieniu ruskich pierogów na olimpiadzie w 1980 r w Moskwie. Tak ciocia Stasia została w domu lubiczów i po mistrzowsku ugniata pierogi. Kanec Filma ;)

Zuo_filmaniak

Kurde, masz rację! Kiedyś oglądałem ten odcinek i faktycznie tak było!

Demigod

najlepszy tekst to "wladziu móglbyś mi podać mleko ze swojej laski?" wymiękam xD

patrick_42

Sorry, ze tak późno odpowiadam, ale rozwalił mnie ten temat. Barthez zasłania sie dysortografią jak jakiś tłumok - od razu wiedziałem, że nim jesteś :D. Pani Stasia jest konfliktogenna jak widać.

Demigod

Rola wybitna. Piszę serio. :)

użytkownik usunięty
Zygfryd666

Prowadź Bóg, prowadź Bóg. Bożesz ty mój. Ja pierożków narobiła umyjcie ręce i siadajcie do stołu.

Bożesz Ty mój... To ja Ci Kamilko dobrej zupki pomidorowej nagotowała, a Tobie Elżuniu czaju naparzyła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones