Kazimierz Kaczor

7,9
10 903 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kazimierz Kaczor

Na początku lat 90'ch miał nawet swój kącik w programie poświęconym grom komputerowym na TVP1.

Nigdy nie zapomnę jak zagrywał w Lemmingów :)

użytkownik usunięty
PIOTREK_46

oj, Piotrze - właśnie to samo miałem napisać :). Pamiętam że w połowie lat 90-tych występował bodajże w takim programie "Telekomputer" czy coś takiego i opisywał różne gry strategiczne (Railroad Tycoon, Red Alert itp.). Szkoda, że już nie ma bo naprawdę ciekawie to prowadził ...

Należy też wspomnieć, że Pan Kazimierz podkładał głos pod czarodzieja Arivalda w POLSKIEJ grze Książę i Tchórz. Andrian Chmielarz pragnął, aby głosy podkładali profesjonaliści. Nie bez powodu wybrano aktora, który po prostu lubi gry komputerowe :) .

W Joystiku na końcu siedział przed PCetem i też opowiadał o grach, najczęściej o grach strategicznych chociaż też raz mu się zdarzyła recka Wing Commander 3 :D

PIOTREK_46

Pan Kazimierz nie zapomniał o grach i co jakiś czas można go zobaczyć na łamach Gamezilli, gdzie ostatnio opowiadał o Heroes 6, a wcześniej o Civilization V i The Settlers VII

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
PIOTREK_46

Najbardziej zapadła mi w pamięć jego recenzja Turricana, którego natenczas miałem pirackiego (bo i legalne to było wtedy) a do tego zepsutego. Jednak muzykę z owej gry do dziś mam na każdym elektronicznym urządzeniu zdolnym ją odtworzyć a i w pamięci mam wypowiedź Pana Kazimierza!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones