Kelly ReillyI

Jessica Kelly Siobhán Reilly

7,8
13 100 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kelly Reilly
nikah

Nie ma takiej opcji. Urody Włodarczyk nie rozumiem - sztuczna, bez pazura i naprawdę przeciętna. Kelly to piękna rudzielka.

laxman

:D do kogo?

DrGozno

Dla kogo jest piękną kobietą? Dla mnie na pewno

laxman

oczywiscie ze jest, ale ze niby do wlodarczyk podobna? Włodarczyk moze jej kawe przynosic

DrGozno

Aha, czyli zgadzasz się ze mną, ok:) po prostu odpowiedziałeś nam oj post, stąd zamieszanie. Racja, Włodarczyk nei odrasta jej do pięt nawet w butach na koturnie.

laxman

no tak, zakrecilem i nie na ten post odpisalem, poprosty rozmieszylo mnie porownanie tak pieknej kobiety do wlodarczyk.

DrGozno

Rozumiem Cię, mnie też rozśmieszyło i wręcz zbulwersowało

laxman

Podobne są i to bardzo! :-)

nikah

Nie mogę się zgodzić.

nikah

ja tez nie. wlodaarczyk wyglada jak jakas plastikowa lala z lumpexu, jakas dziwna twarz ma sztuczna taka, jakby ktos w jakims programie graficznym ja narysowal, tak jaks nie prawdziwa, nie naturalna a Kelly z kolei ma taka fajna urode jakich malo na swiecie, troche nietypowa, delikatna ale zarazem tajemnicza. Fajna jest kurde faja!

użytkownik usunięty
nikah

A tam Włodarczyk zaraz... obejrzyj sobie "Annie Hall" Allena... wypisz wymaluj Diane Keaton :)

Zgadzam się. Jak klon Diane Keaton, identyczna mimika, identyczny wyraz twarzy. Byłam pewna na początku, że to jej córka xD

użytkownik usunięty
Eskarin

Dokładnie tak miałem :)

ja odniosłam takie samo wrażenie!

nikah

Są podobne.

nikah

Przed operacjami czy po?

użytkownik usunięty
nikah

A moim zdaniem jest podobna do obecnej żony Czarka Pazury

nikah

Nie za bardzo.

agur

ciekawa uroda, nie dawałem jej 35 lat co sie rzadko zdarza, zwykle aktorki w tym wieku pobotoksowane i pocięte :)

nikah

...jak już, to Włodarczyk do Niej jest podobna....poza tym ja uważam, ze Ona jest podobna do Diane Keaton kiedy ta była młodsza...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones