Od początku go polubiłem w The Shield. W 5 sezonie (najlepszy na ten moment sezon The Shield) nad Lem'em zbierają się czarne chmury, w przedostatnim odcinku jest piękna scena gdy Lem odjeżdża w siną dal i przyjaciele żegnają się z nim (a w tle przepiękna balladka - Disarm SP), za to w ostatnim odcinku... a zresztą, nie...
więcej