Kevin Costner

Kevin Michael Costner

8,2
39 094 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kevin Costner

Jakieś nieprozumienie tak świetny aktor jak Kevin Costner dopiero na 283 miejscu a jakieś serialowe wymoczki jak Ian Somerhalder czy Joseph Morgan podbijają pierwszą setkę.

czarna404

też tego nie rozumiem. Z mojego punktu widzenia zagranie w popularnym serialu o wampirach (osobiście mi się ten serial nie podobał) nie równa się z osiągnięciami Kevina Costnera , ale cóż ludzie myślą inaczej. Niedługo prowadzący show Gwiazdy tańczą na lodzie będą uznawani za najwybitniejszych aktorów.

użytkownik usunięty
czarna404

Dziwisz sie? Bo ja nie. Mam w d... rankingi

czarna404

Nie ma co się przejmować :D Ważne, że my wiem, że jest zajebistym aktorem ^.^

Andreas110

costner pomimo tylu złotych malin najlepszy!!!!!!!!!!!!!!!! przeciez to john dunbar dla mnie najlepszy w latach 90 aktor

lebland

Złote maliny są rozdawane w zasadzie komu popadnie... Mało znanym aktorom w szmirowatych filmach nie dają..

Andreas110

Święta racja, pozycja w rankingu o niczym nie świadczy, Costner był, jest i będzie THE BEST!

czarna404

Dziwisz się?! Przecież większość filmwebowiczów to nastolatki zakochane w biberkach i pattinsonkach. Które nie oglądały porządnych filmów, które dawniej się kręciło tylko jakieś nowe szmiry dla nastolatek. Nawet filmy o nastolatkach dla nastolatek kręcone w latach 90-tych miały swój urok i były sto razy lepsze niż dzisiejsze ochłapy. A Costner ma wiele wspaniałych filmów na swoim koncie i s-f i dramaty i sensacyjne. A nie jak współczesne gwiazdki, które grają tylko w jednym rodzaju filmie.

robert163

Ja kocham horrory z lat 80-90 :) A mam 12 lat i jestem dziewczyną. Jestem odmieńcem :) Ogólnie filmy z lat 80-90 lubię :)

Niunia520

Z ust mi wyjełaś :D

czarna404

Norma, gimbusy głosują na ładne buzie i hity kinowe, z reguły kręcone dla debili.
Dla nich kino to ostatnie 5 latek w najlepszym razie. A takim starym wydze jak Costner nawet nie słyszeli.
JFK, Robin Hood, The Postman, Wyatt Earp, Doskonały Świat, Bezprawie czy genialny Mr. Brooks to dla nich kino nie znane albo po prostu za ciężkie.

czarna404

też uważam że to dosyć dziwne. Uwielbiam Costnera, we wszystkich filmach jakich grał wyszedł genialne i uważa że powinien być co najmniej w pierwszej 30, bo przecież nie ukrywajmy ale jest on legendą. I każdy kto widział ''tańczący z wilkami'' będzie ten film kojarzył właśnie z Kevinem Costnerem.

czarna404

Dajcie spokój z tym d..nym rankingiem! Ten ranking to kpina. Przydałoby się zrobić z nim porządek, dać jak na niektórych portalach oddzielne gwiazdki za wygląd, a oddzielne za talent, i Dextery i inne aktorzyny jednej rólki w głupawym serialiku nie będą zabierać miejsc zasłużonym i na prawdę utalentowanym aktorom jak Costner.

ewej

Tutaj piwko by sie należało! Dobrze prawisz :)

czarna404

No ba! Wiem, ale dzięki, dzięki, nie odmówię ;-)
Toż ten ranking to czysty obłęd jest. Ja większości tych typów z seriali nie ogarniam. Tak samo Tarantino lub Scorsese, a jeszcze czasem Peter Jackson się pojawia, no dajcie spokój! Tak, reżyserami czy scenarzystami są wybitnymi, ale aktorami??!! To oni grają? Chyba udają, że grają :-P Jak się patrzy na tę "setkę" to nie wiadomo, czy śmiać się czy załamywać ręce. Admini już dawno powinni coś z tym fantem zrobić. Jak chcą żeby ten portal był porządny to niech go porządnie zrobią. Jeszcze początek stawki jeszcze jako tako się trzyma (wyjątek Tarantino - 12. miejsce??). Ale bliżej setki to jest istny "sajgon", nie można się na to patrzeć. Taki Brad Pitt gdzieś na szarym końcu, Costnera w ogóle nie ma, a polscy wybitni aktorzy jak Holoubek, to gdzie? Oj podnosi mi się ciśnienie przez ten ranking od siedmiu boleści. Ale Jakie Chan jest i to na 94 miejscu! Jeszcze Chucka Norrisa brakuje, a będzie pięękiniee :/

czarna404

A ja to rozumiem, tu nie ma wielkiej filozofii, zwyczajnie tak głosują ciule i gówniarze. Potem jakieś aktorskie wyrobniki serialowe krwy i dzfki są na cele rankingów.

czarna404

Ludzie nie paczcie na te zwaloną listę najlepszych. Jest do dupy a najwyżej są ci co są ta top. Jennifer Lawrence jest chyba na 3 bo zagrała w takich filmach jak Igrzyska Śmierci czy Poradnik Pozytywnego Myślenia. Gdyby Costner zagrał w czymś co jest teraz najpopularniejsze, zyskało Oskara lub wszyscy znają tytuł danego filmu, myślę że by podskoczył.

AnthonyCole

ja np................nie wiem kto to jest ta Lawrence Jennifer i inne młode a mam 30 lat.......

lubię aktorów jak Pacino - Costner - Brynner - McQueen - Goldblum - McGregor - Blanchett.......

ogólnie prawda jest taka - COSTNER JEST BARDZO LUBIANY - niezależnie od tego ile ma lat - powiedzcie mi - czy w jego wieku ci serialowi aktorzy, ci gwiazdorzy sezonu będą się cieszyć taką popularnością? NIE;

są aktorzy których oglądają pokolenia i pokolenia będą oglądać, są i tacy których czas przypada na jeden serial, kilka filmów dla młodych nie ugruntowanych widzów i za chwilę usuwają się w cień.....

ja się wcalę bym nie zdziwiła gdyby taka Vanessa Hudgens była przed Blanchett czy Foster - bo wiem kto obecnie ocenia i jak ocenia,
to tylko ocena - rzeczywistość jest inna.....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones