Kevin Costner

Kevin Michael Costner

8,2
39 142 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kevin Costner

zauważyliście ze on nie umie sie calowac w filmach. jakoś sztucznie wyglada wtedy. nie otwiera ust i tobi to tak jak by sie bal ze go kobieta ugryzie. smiesznie to wyglada. a poza tym to przystojniak szczegolnie w Robin Hoodzie, bodygardzie i patrolu. LUX

PIMKI

aaaaaaaaa, zwrócę uwagę:D. Wcześniej nie przyglądałam się temu jak całuje Costner, ale co prawda robi to bardzo delikatnie i subtelnie. Wygląda to całkiem przyzwoicie. Może w niektórych przypadkach, fabuła wymaga niewinnego całowania;)...

lady_marion_3

Fakt, nie wygląda to zbyt fajnie , ale ja i tak zazdroszczę tym wszystkim dziewczynom , które miały okazje z nim grać i się "całować " . Wiadomo , że w filmie to tylko ściema , ale i tak ... Jego dotyk i zapach <3

Tylko_On

mnie się bardzo podoba włąsnie on w takich sytuacjach. Moze nie chodzi o samo całowanie ale te romantyczne sceny, to jak on patrzy na kobietę mmmmm niby to tylko gra ale... ohhhhhh :D

lo_ol

No właśnie <3 Taki jest szarmancki ... Ale z drugiej strony tak słodko nieśmiały ... Dlatego jest najlepszy . KC <3

Tylko_On

Dokładnie.. Jego sceny, w których się całuje zdecydowanie nie są aż tak efektowne jak jego romantyczność i ten boski wyraz twarzy, tra subtelność...jakby było w nim tyle miłości i jednocześnie pożądania:)
Mimo wszystko, nawet jeśli nie potrafi się całować na filmach to ja bym go takiego chciała..hahaha :):))).
Ale oglądając te sceny w innych filmach doszłam do wniosku,że stał sie taki z wiekiem:D Zobacznie na sceny z "Bull Durham" tam to on potrafi...jest taki seksi...ma w sobie tyle sexapilu..ah....

Evela

ja całuję lepiej od Kevina:)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
elohortex

Jak cie to nie obchodzi to po co tu piszesz? Po co takie teksty? Czyżby prowokacja? xD No nieważne... Moje zdanie... Hmmm jak dla mnie to on całkiem przyzwoicie całuje na filmach... No takim laskom co sie z nim całuja to pozazdrościc^^ Nie ma to jak sie lizać z zajebiscie przystojnym facetem xD B-O-S-K-I jest ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones