Kevin Jonas

Paul Kevin Jonas II

7,5
525 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kevin Jonas

Bez obrazy, ale to całe jego "aktorstwo" to jedno wielkie gówno. Już ja jestem lepszą aktorką w filmach krótkometrażowych mojego kolegi na projekt gimnazjalny. Pomijając już fakt, że jego najlepsza rola to Kupidyn w "Nocy w Muzeum" skupmy się na "Camp Rocku", który ma z rozckiem tyle wspólnego, co ja z Melem Gibsonem. Jak można oglądać filmy tego typu i wilebić takich aktorów, nie wspominając o tym, że "Król Lew" lub "Mój brat niedźwiedź" to dla niektórych bajki bez przesłania...

Laleczka_Chucky_LTS

Całkowicie się z tobą zgadzam. Kolejna "utalentowana" gwiazdka disneya. Z resztą cały ten boysband "Jonas brothers" czy jakoś tak, to gówno. Nie wiem już sama co jest w jego/ich wykonaniu gorsze....

Laleczka_Chucky_LTS

Disney upadł prawie na samo dno. Pewnie Walt się w grobie przewraca...

anetatrix

Nie zdziwiłabym sie gdyby powstał żeby pozabijać nowe pokolenie Disneya ;x

SzaraDama

Pewnie nie zdążyliby uciec, Walt jako umarlak ich goniący :3 Chętnie bym to zobaczyła

anetatrix

Bella Thorne pzrewróciłaby się na swoich obcasikach, a bracia Jones by nie mogli biec ze względu na zbyt obcisłe rurki -,-

anetatrix

Tim Burton nakręciłby potem film o tym... "Gnijący Walt Disney Tima Burtona" xDD Jestem nienormalna xd

SzaraDama

Poszłabym na to XD Warte zobaczeni jak Jonasi i Thorne uciekają

anetatrix

Oprócz tego wzięłabym One Direction i Biebera uciekających przed Michelem Jacksonem (niech uciekają od kogoś ze swojego gatunku muzycznego) XD

SzaraDama

Hahaha reżyseria Tim Burton, główne role: Jonas Brothers & Bella Thorne, a na plakatach Johnny Depp. Skąd ja to znam...

Laleczka_Chucky_LTS

Golden Trio tak na nas działa XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones