Kevin McKidd

7,7
6 086 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kevin McKidd

był świetnym Vorenusem, a z Ray`em Stevensonem tworzyli całkiem zgraną parkę;).

mao15

Popieram:) Ach to posępne spojrzenie spode łba i przyjemny, głęboki głos.
Co do duetu Pullo&Vorenus to również się zgadzam- co tu dużo gadać- najlepsza para w serialu.

mao15

Ja również się zgadzam...

mao15

Popieram :) Obaj nie tylko znakomicie się nadawali do tych ról, ale i wykazali fenomenalną grą aktorską. Nieposkromiona burza uczuć, a zero sztuczności.

ailouros

Jak na brytyjskich aktorów przystało przyćmiewają swoim talentem i przygotowaniem teatralnym swoich amerykańskich kolegów, chociaż akurat w Rzymie nie ma żadnych aktorów z USA. Ogólnie gra aktorska w tym serialu jest fenomenalna!!!! A co do McKidd'a i Stevensona to świetni aktorzy i 100% faceci (tak z mojej damskiej perspektywy).

mao15

Ja też popieram ;P dlaczego nie ma takich facetów już? :P

virginborn

Bo teraz mamy czasy metroseksualnych mężczyzn a wtedy był staryżytny Rzym. Zupełnie inne realia.

mao15

Także popieram zwłaszcza że obecnie oglądam ich poczynania na TVP.1 Rzym w poniedziałek o 20.15.

Rorschach_

Jeśli fascynuje cię Historia i kultura antyczna.
Jeśli lubisz jeden z najbardziej realistycznych seriali historycznych.
To forum jest właśnie dla ciebie.
Zarejestruj się na: http://serialrzym.feen.pl/index.php i komentuj losy bohaterów hitu serialowego autorstwa Bruno Hellera i Michaela Apteda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones