Kevin Nealon

6,8
1 380 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kevin Nealon

koles z ktorego bez przerwy sie smieje, totalny luzak, marze by byc takim jak on :D

soledad

w "weeds" ma zero zmartwien, zero problemów. Po prostu sobie pali i wszystko obraca w żart. ;]

soledad

Dokladnie, chyba moja ulubiona postac z Weeds :)

soledad

w takim razie ja dolaczam do grona fanow doug'a wilsona :P

soledad

On jest po prostu boski !
Świetnie gra w "Trawce" !

soledad

tak, świetny:)))

użytkownik usunięty
soledad

ja też potwierdzam :D hahah rewelacyjny

a w 4 sezonie to juz jest mistrzostwo swiata :D

soledad

W każdym sezonie gra świetnie ;D Doug i El Andy to najśmieszniejsze postacie tego serialu :D ale o to w tym wszystkim chodzi - żeby było śmiesznie ;)
Na razie nie widzę, żadnych negatywów co do jego gry w tym serialu. To bardzo dobrze ;)

Radomiak

Świetny jest ;) Nigdy nie zapomnę sceny , gdy wszedł do pokoju zjarany podchodzi do lodówki i pyta jest ser? Odpowiadają mu , że nie ma. Wychodzi. Po 15 sekundach przychodzi , idzie do lodówki jest ser? Nie ma xD Haha kompletnie zwieszony mózg. Bez niego trawka by dużo straciła... Całe szczęście, że się nie powiesił pod koniec 4 sezonu tylko przyduszał co IMO do tej postaci podobne hehehe xD

ultimate

LEGENDARY! So fuck you, and your lawyers, come get me if you want, I don't give a shit beacause I'm broke and when you've got nothing, you've got nothing to lose, take care Doug.

Legendary

You're idiot, nothing more.

Skillet

mistrz !!:D jak wchodzi z nim scena z nim to wiem że zaraz będę się śmiał :D Rakieta !!:D

dejvidos

http://www.youtube.com/watch?v=dJEj_I38kLA

zajebiaszcza scena

użytkownik usunięty
soledad

Jako Doug Wilson czasami bywa obleśny..

soledad

najbardziej pozytywna postać w tym serialu;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones