Kiefer Sutherland

Kiefer William Frederick Dempsey George Rufus Sutherland

7,6
13 673 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kiefer Sutherland

Ja wczoraj oglądałam i powiem szczerze, że bardzo ciekawy film. Lae jedna rzecz mi zapadła w pamięć. Kiefer naprawdę bardzo przypomina ojca, nie chodzi o wygląd zewnętrzny, bo tu można mieć sprzeczne opinie ale sposób zachowywania się. Kiefer i Donald mają baardzo podobne gesty, sposób zachowywania się mimika i ten usmiech. Osobiście wolę Kiefera, żeby nie było:P:P

vamPIRzyca_2

Tak, to prawda, choć akurat w Praszywaj Dwunastce widziałam to najmniej. Zreszta nie tylko zachowanie, równiez elementy wygladu (sama nie wiem czy oczy, uśmievch, czy jedno czy drugie). I obaj mają niezwykle charakterystyczną cechę - wystarczy, ze się usmiechną, a już robią wrażenie niezwykle symaptycznych, jesli natomiast zrobią groźnią mine już aż chce się uciekać. To nie tylko chyba cecha ich talentu, ale po porstu taka maja mimikę :-)
Pozdrawiam :)

Madeleine29

Oni obydwaj mają po prostu bardzo wyraziste twarze. To rzadkość w Hollywood, gdzie "aktorzy" mają zazwyczaj mimikę mumi. No ale panowie nie są z LA i nie odkryto ich w supermarkecie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones