Kiefer Sutherland

Kiefer William Frederick Dempsey George Rufus Sutherland

7,6
13 683 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kiefer Sutherland

Trzej Muszkieterowie

użytkownik usunięty

Czekam na opinie: podobała Wam się rola Kiefera w Trzech Muszkieterach?
Bo mi bardzo,w końcu zagrał mojego ulubionego bohatera,i to jak! Przystojny,odważny,szlachetny,inteligentny....naprawdę super!! Uwielbiam go za tę rolę :*

Suupeeer!!!
Prawie codziennie zaglądam do filmwebu żeby sprawdzić czy przypadkiem nie będzie jakiegoś filmu z Kificiem.
Kiedy zobaczyłam, że akurat w poniedziałek w jednynce są Trzej Muszkieterowie bardzo się ucieszyłam, gdyż wiele słyszałam o tym fiulmie, a mianowicie, że bardzo dobry. Obejrzałam go TYLKO i wyłącznie ze względu na Kiefera. Baaaaaaaaardzo ale to baaardzo podobała mi się jego kreacja w Muszkieterach. Bardzo lubię go jako blondyna, wygląda bardzo chłopięco i tak niewinnie.Oprócz tego lubię jak gra albo bardzo dobrych i prawych albo baaardzo złych(david). :P także w skali od 1 do 5 dałabym mu 10.:D:D Kiefer wygląda praktycznie tak samo jak w Młdych Strzelbach.Dakże VERY BIG PLUS for him :)

Mi też bardzo podobała się jego rola w Trzech muszkieterach, to mój ulubiony film.
Fajnie było go zobaczyc w pozytywnej roli bo prawie zawsze gra czarne charaktery.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones