Kimberly WyattI

Kimberly Kaye Wyatt

5,0
18 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kimberly Wyatt

To nie jest jej fotka jak mogliście to pomylić. Mam prawdziwą fotkę mogę wam dać
oto link
http://img127.imageshack.us/img127/2514/62cv7.jpg [img127.imageshack.us/im...]

hornet

To jest ona , z tym że bez takiego makijażu i z kręconymi włosami i podejżewam że jest to zdjęcie z młodszych lat . Teraz wygląda dużo fajniej. A przeważnie w teledysku "Stickwitu"

Bella_Mafia

łoooo matko, to naprawdę ona??????????????????????????? ?????????????????????????????? ?????????????????????????????? ?????????????????????????????? ?????????????????????????????? ?????????????????????????????? ?????????????????????????????? ?????????????????????????????? ?????????????????????????????? ?????????????????????????????? ?????????????????????????????? ?????????????????????????????? ?????????????????????????????? ?????????????????????????????? ?????????????????????????????? ?????????????????????????????? ?????????????????????????????? ?????????????????????????????? ?????????????????????????????? ?????????????????????????????? ?????????????????????????????? ?????????????????????????????? ?????????????????????????????? ?????????????????????????????? ??????
o ja nie mogę...nie poznaję dziewczyny...

juz_mnie_nie_ma

rzeczywiście, to naprawdę ona...spójrzcie :

http://images.google.pl/images?q=Kimberly+Wyatt&hl=pl&btnG=Szukaj+obraz%C3%B3w [images.google.pl/images...]

(wpisałam w wyszukiwarkę jej imię i nazwisko)

Pozdrawiam :)

juz_mnie_nie_ma

no wiesz sporo jest ludzi na swiecie o tym samym imieniu i nazwisku ;/ ona ma wogole inne rysy twarzy..inny usmiech! i jak wejdziecie na te zdjecie na tej stronie to pisze cos innego, to nie jest ona!

MaDzIuS

to na 100% nie ona. cyz ktos z Was wchodzil na strone z tym zdjęciem? Tam jak byk pisze że to ktos inny. Tym bardziej, że Kim nie am kreocnych włosów i ma ostro zakonczony nosek.

hornet

to nie ona, zupełnie inne rysy twarzy (post za krótki)

hornet

to 100% to nie ona Kimi na heh inne zeby .. ogolnie jest inna .!!!
a ze jest to zdjecie na wyszukiwarce google.pl to nie znaczy ze to ona .!!!!!!!!! pozdro.

hornet

To nie może być Kimberly. Przecież ona ma zupełnie inne rysy twarzy i na pewno nie takie kręcone włosy. Kto umieściła tam to zdjęcie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones